Metalowe Zwierzaki - kolejna edycja charytatywnej imprezy dla zwierzaków. Najważniejsze informacje

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Maciek Kamuda Metalowe Zwierzaki - kolejna edycja charytatywnej imprezy dla zwierzaków. Najważniejsze informacje

Metalowe Zwierzaki - kolejna edycja charytatywnej imprezy dla zwierzaków. Najważniejsze informacje

2023-09-25 15:04

30 września w warszawskim VooDoo Club odbędzie się kolejna edycja Metalowych Zwierzaków - imprezy charytatywnej dla zwierzaków. Przed nami dwudziesta trzecia już edycja wydarzenia - gdzie się ono odbędzie i ile kosztują bilety? Sprawdźcie informacje w tekście.

Zapraszamy na 23. edycję akcji charytatywnej na rzecz zwierząt, pod szyldem Metalowych Zwierzaków. Zysk z imprezy zasili konto Fundacji Razem dla Zwierząt, która ratuje od rzeźni konie i osiołki. Imprezie będzie towarzyszył równiesz bazarek z rewelacyjnymi fantami. Wydarzenie organizowane jest przez osoby prywatne, można je wesprzeć na specjalnej stronie.

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock

Kto zagra na 23. Metalowych Zwierzakach?

Na imprezie wystąpią cztery zespoły z metalowo-rockowych klimatów:

Body Package

Body Package to trip-hopowo/post-rockowy zespół pochodzący z Opola, założony w 2015 roku. Rok później ukazała się ich pierwsza EP "Just Don’t Disappear In Silence", która zapoczątkowała trasę koncertową w wielu polskich miastach, a także zagraniczne występy w Austrii, Czechach oraz na Słowacji.

Na przestrzeni lat zespół wystąpił m.in. na czeskich festiwalach (Ještědská Odysea, Povaleč), Skowyt Fest w Gdańsku, Progolucji Październikowej oraz na festiwalu Nokta u boku takich artystów jak Tides from Nebula czy Władysław Komendarek.

Po kilku latach ciężkiej pracy, nakładem Radia Opole, muzycy wydali swój pierwszy długogrający album zatytułowany The Wanted Light, który miał swoją premierę 27 listopada 2021 roku.

Sunday At 9

Jesteśmy trójmiejską kapelą wykonującą muzykę wpisującą się w ramy szeroko pojętego metalu, z wyraźnymi wpływami groove metalu i metalu progresywnego.

Działalność zespołu została zapoczątkowana zimą 2017. Na przestrzeni lat członkowie zespołu się zmieniali aż w końcu w 2021 ukształtował się stały skład w którym zaczęliśmy przygotowywać materiał na pierwszą płytę.

Smoke Rites

Stonerki sladżerki, zielono, buszno, powolnie, nisko, potężnie, szlamiście. Promują album "Total Lung Capacity".

Damn

DAMN to czterech kolesi wychowanych na dźwiękach starych, dobrych lat 90, kiedy flanelowe koszule miał każdy a MTV nie leciało w **uja.

Gramy, brudno, głośno i bezkompromisowo, inspirując się brzmieniami AiC, PJ, Tool, etc.

23. edycja Metalowych Zwierzaków - szczegóły

  • Data: 30 września 23
  • Klub: Voodoo Club, Warszawa
  • Start: 19:00 bramka, 20:00 start
  • Bilety: 30 zł płatne gotówką na bramce
  • Wydarzenie na Facebooku
23. edycja Metalowych Zwierzaków - szczegóły

i

Autor: Materiały prasowe Plakat wydarzenia autorstwa Maćka Kamudy