Metallica w końcu zagrała numer 'Fixxxer' na żywo! Jak wypadł numer?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=9E9hAhHTwMU

Metallica zatrudniła psy na koncerty. Zwierzęta mają wyszukiwać zakażonych COVID-19

2022-01-10 9:49

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i wygląda na to, że jeszcze długo potrwa zanim wrócimy do normalności. Metallica postanowiła wprowadzić na swoich koncertach dosyć niekonwencjonalne metody, używając psów tropiących, które mają wykrywać zakażone osoby.

Pandemia koronawirusa to prawdziwie ekstremalna sytuacja, która cały czas się przedłuża i wygląda na to, że jeszcze trochę czasu zajmie, zanim uda nam się wyjść z tej sytuacji. Koncerty co prawda się odbywają, jednak już teraz widać, że są one organizowane na nowych zasadach. Metallica sięgnęła nawet po niekonwencjonalne rozwiązania i postanowiła używać psów tropiących, do wykrywania ludzi zakażonych COVID-19!

Co tam w środku gra - Metallica

Psy tropiące na koncertach Metalliki! Zespół w ten sposób chce wyszukiwać osoby zakażone COVID-19

Metallica, podczas niedawnych koncertów jubileuszowych w San Francisco, postanowiła wypuścić specjalne psy tropiące na sale, których zadań było odnalezienie chorych. Jak tłumaczy przewodniczący firmy Bio Detection K9, nie jest to dziwne:

Ludzie są zaskoczeni, ale jeśli rozumie się instynkty psów, wszystko nabiera sensu. Psy obwąchują się, żeby sprawdzić, czy drugi pies nie ma wirusa. Szkolimy je żeby szukały czegoś, czym i tak byłyby zainteresowane.

Wygląda na to, że nie dość, że psy są bardzo skuteczne, to także budzą zainteresowanie u innych grup. Podobno zespół Tool jest chętny wprowadzić taki system na swoich koncertach.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu