Metallica - jak dobrze znasz legendę metalu? Sprawdź się w trudnym QUIZIE!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti QUIZ o Metallice

Metallica startuje z nowym podcastem! To będzie obowiązkowa pozycja dla fanów

2023-08-03 13:50

Metallica wciąż i wciąż udowadnia, że pomimo ponad czterdziestoletniego stażu w świecie muzyki wciąż wie, co robić, by przyciągać do siebie fanów - zarówno tych najwierniejszych, jak i tych zupełnie nowych. Teraz formacja ma do zaproponowania coś szczególnie interesującego - nowy podcast! Projekt ten powinien naprawdę zwrócić Waszą uwagę!

Choć po wydaniu Hardwired...To Self-Destruct w 2016 roku Metallica nie zniknęła całkowicie z rynku, gdyż wciąż intensywnie koncertowała, to jednak nieco ograniczyła swoją działalność w świecie muzyki. Jednak w listopadzie ubiegłego roku doszło do wielkiego powrotu legendy thrash metalu - ta w kwietniu wydała swój jedenasty album, studyjny, zatytułowany 72 Seasons, wyruszyła w promującą go trasę, a do tego po drodze tworzyła jego imponującą kampanię promocyjną w postaci nowych teledysków, pokazów kinowych i wielu innych. Nic nie wskazuje na to, by grupa miała chęć zwolnić - dopiero co pojawiła się informacja, iż grupa najpewniej rozpocznie pracę nad nowym dokumentem, do którego już zaprasza swoich największych fanów, a to jeszcze nie wszystko!

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Podcast Metalliki!

Formacja przekazała za pośrednictwem swoich social mediów, że uruchamia swój nowy, własny podcast! Pierwszy epizod "The Metallica Report" jest już dostępny do odsłuchu! Założenie całego projektu polega na tym, aby przekazywać fanom co tydzień, w środy, najważniejsze aktualizacje z obozu Metalliki. Program prowadzony jest przez bliskich współpracowników grupy - Steffana Chiraziego (redaktor magazynu internetowego zespołu "So What!") i Renée Richardson, dyrektorkę ds. filantropii fundacji All Within My Hands. W każdym nowym odcinku duet będzie informować słuchaczy o najnowszych wiadomościach i aktualnościach z obozu Metalliki, będzie zdradzać, co dzieje się na wciąż trwającej trasie, pojawiać się będą także wywiady z członkami ekipy formacji, fanami, a nawet samymi Jamesem, Larsem, Kirkiem i Robertem! Posłuchaj pierwszego epizodu poniżej!