Metallica zapowiada koncert z okazji 40-lecia działalności! Poznaliśmy szczegóły imprezy

i

Autor: screen: https://youtu.be/3QHgjspv27U

Metallica pochwaliła się nagraniami z koncertu niespodzianki [WIDEO]

2021-09-29 12:44

Metallica lubi zaskakiwać swoich fanów i jedną z takich niezapowiedzianych akcji, był niedawno zagrany koncert klubowy! W dniu wydarzenia, zespół zaprosił fanów do klubu, dopisując, że jest ograniczona ilość biletów po 20 dolarów! Teraz do sieci trafiło kolejne nagrania z tego wydarzenia.

Metallica ma na swoim koncie ogromne koncerty, które odbywały się na największych stadionach na świecie. W zasadzie nikogo to już nie dziwi, dlatego mniejsze wydarzenia zawsze są ciekawsze, zwłaszcza gdy Metallica informuje o nich na kilka godzin przed startem. Tak było 16 września 2021, gdy zespół ogłosił w swoich social mediach, że zagra w tym dniu koncert w klubie The Independent w San Francisco. Ogłoszono, że bilety są po 20 dolarów, a ich ilość jest ograniczona do 500 sztuk. Oczywiście wszystko się wyprzedało, a kilka dni później odbył się podobny koncert, który również szybko się wyprzedał. Właśnie z tego drugiego wydarzenia, pojawiło się specjalne nagranie.

Co tam w środku gra - Metallica

Metallica dzieli się nagraniem ze specjalnego koncertu [WIDEO]

W sieci pojawiły się dwie piosenki z tego wieczoru, są to 'Harvester Of Sorrow', oraz 'Cyanide', co jest miłym zaskoczeniem dla fanów 'Death Magnetic'

Trudno zgadnąć, czy zespół będzie chciał jeszcze raz zagrać tego typu koncerty, jednak jest szansa, że tego typu akcja się jeszcze powtórzy. W końcu to nie pierwszy raz, gdy Metallica zaskakuje swoich fanów i w to w niekonwencjonalny sposób.