Lars Ulrich zdradził klucz do sukcesu w muzyce. Co trzeba zrobić?

i

Autor: screen: https://youtu.be/b0k0dOBEeZs

Metallica od 20 lat nie zrobiła jednej rzeczy i jest to powód do chwalenia się. O co chodzi?

2021-10-18 9:33

Metallica ma na swoim koncie wiele sukcesów oraz kilka, spektakularnych wpadek. Lars Ulrich ujawnił ostatnio, że jest jedna rzecz, której zespół nie zrobił przez ostatnie 20 lat! Co najciekawsze, jest to rzecz, którą warto się chwalić.

Metallica zrobiła wiele świetnych rzeczy w swojej karierze, jednak także nie ustrzegła się błędów i wpadek, które później były regularnie przypominane. Lars Ulrich przyznał niedawno, czego zespół nie zrobił przez ostatnie 20 lat. Warto dodać, że jest to rzecz, którą można się chwalić!

Co tam w środku gra - Metallica

Metallica od 20 lat nie zrobiła jednej rzeczy i jest to powód do chwalenia się. O co chodzi?

W wywiadzie dla podcastu Eddiego Trunka, Lars Ulrich przyznał, że od czasów trasy promującej 'St. Anger', Metallica nie zrobiła pewnej rzeczy. Chodzi o różnorodność setlist:

Od czasu trasy 'St. Anger' zaczęliśmy udostępniać nasze koncerty. Każdy mógł sobie ich posłuchać na mp3, CD lub w inny sposób. Musieliśmy przez to zmieniać nasze setlisty. Od prawie 20 lat nie zagraliśmy dwa razy tego samego setu, z czego jestem bardzo dumny. Mamy z 50-60 piosenek, z których możemy wybierać. Gdybyś zaproponował zagranie czegoś szalonego, na przykład 'Attitude' z 'Reload', byłaby to trudna propozycja. Musiałbym najpierw usiąść i się tego nauczyć. Ale mamy z 50-60 kawałków, z których możemy wybierać w razie potrzeby.

Trzeba przyznać, że to się chwali.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu