Metallica - ile kosztują pojedyncze bilety na koncert zespołu w Polsce w 2024 roku? Znamy CENY

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti Ile kosztują pojedyncze bilety na Metallikę?

Metallica - ile kosztują pojedyncze bilety na koncert zespołu w Polsce w 2024 roku? Sprawdź CENY

2024-01-02 14:44

16 stycznia 2023 roku ruszyła przedsprzedaż pojedynczych biletów na koncert Metalliki, który odbędzie się w Warszawie w 2024 roku. Jako pierwsi możliwość zakupu otrzymali członkowie fanclubu Fifth Members - dzięki temu poznaliśmy ceny wejściówek. Ile zapłaci fan Metalliki, który chce wziąć udział w tylko jednym zaplanowanym secie?

2023 rok z pewnością należał do Metalliki! Najnowszy, wyczekiwany krążek legendy, zatytułowany 72 Seasons ujrzał światło dzienne 14 kwietnia ubiegłego roku - wydawnictwo promowały świetnie przyjęte single, w tym nominowany do Grammy Lux Æterna. Niedługo po wydaniu płyty, legenda metalu wyruszyła w trasę koncertową, na której wciąż promuje zupełnie nowy materiał. W ramach "M72 World Tour" Metallika zawita także do Polski - grupa pojawi się w naszym kraju już za kilka miesięcy! Zgodnie z formatem trasy, Meta gra w każdym kraju dwa koncerty, na których prezentuje zupełnie różne setlisty, a towarzyszą jej inne supporty. 5 lipca 2024 roku na warszawskim Stadionie Narodowym Metallice towarzyszyć będą Architects i Mamoth WVH, 7 lipca zaś przed legendą muzyki wystąpią Five Finger Death Punch i Ice Nine Kills.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Znane są CENY pojedynczych biletów na koncerty Metalliki w Polsce

Sprzedaż podwójnych biletów na występy Metalliki w Polsce wystartowała już w 2022 roku. Nie wszyscy fani byli jednak chętni, by kupić ten rodzaj wejściówek i czekali na możliwość zakupu tych pojedynczych. Takowa pojawiła się w połowie stycznia 2023 roku - w poniedziałek 16 stycznia wystartowała przedsprzedaż dla członków funclubu Five Members. Chętni na zobaczenie formacji na żywo nie ukrywali, że bardzo ciekawi ich, ile trzeba będzie zapłacić na taki bilet - ile więc kosztuje pojedynczy bilet na koncert Metalliki w Polsce w 2024 roku?

Na chwilę obecną w sprzedaży dostępne są jeszcze nieliczne wejściówki na trybunach, a ich ceny wahają się od 385 do 2358 zł (na pokaz 5 lipca) i 385 do 1725 zł (na występ z 7 lipca). Bilety dostępne są w sprzedaży za pośrednictwem Live Nation.

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?
Listen on Spreaker.