Poparzony James Hetfield i specjalny koncert. Metallica opublikowała fragmenty występu z 1992 roku

i

Autor: screen: https://youtu.be/fQ2rrzMq1xU

Metallica dzieli się kolejnym rarytasem z reedycji 'Black Albumu'

2021-07-28 11:34

Metallica świętuje 30-lecie kultowego czarnego albumu specjalną reedycją oraz albumem 'The Metallica Blacklist', na którym znajdą się aż 53 covery utworów z 'Black Albumu' w zaskakujących wydaniach. Do sieci trafiają też nieznane wersje słynnych numerów oraz fragmenty kultowych koncertów. Tym razem Metallica udostępniła prawdziwy rarytas związany z albumem. Do sieci trafiło demo utworu 'Don’t Tread On Me'.

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Remaster czarnego albumu promują natomiast specjalne wersję znanych singli i są to głównie demówki, które pokazują, jak w początkowych fazach brzmiały kultowe numery. Jednak zespół ma tez w zanadrzu archiwalne nagrania wideo, które są często zapisami kultowych koncertów. Tym razem jednak pojawiła się demówka numeru 'Don’t Tread On Me'.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Metallica dzieli się demówką numeru 'Don’t Tread On Me'

Ta wersja jest jedną z pierwszych demówek 'Don’t Tread On Me', dlatego to tym większa gratka dla fanów zespołu. Możecie usłyszeć, jak brzmiał numer, który stał się w pewnym momencie, nieodłączną częścią koncertów zespołu:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu