Męskie Granie

i

Autor: Materiały prasowe

męskie granie

Męskie Granie 2024 - bilety. Kiedy i jak kupić? Wiadomo, kiedy poznamy line-up!

2024-04-23 8:56

Przed nami wyjątkowa, 15., edycja jedynej trasy festiwalowej w Polsce – Męskie Granie. W tym roku, po raz pierwszy od lat, Męskie Granie wystartuje w Żywcu, a zakończy się wielkim finałem… w Warszawie. Koncerty odbędą się też w Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Jak prezentuje się harmonogram sprzedaży biletów? Znany jest już cały line-up!

Męskie Granie od lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski, a 15-lecie kultowej już trasy to doskonały pretekst do świętowania. W tym roku na scenie projektu pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści – zarówno ci od lat związani z wydarzeniem, jak i nowi, obiecujący muzycy. Nie zabraknie także licznych niespodzianek, a pierwszą z nich z pewnością jest start wydarzenia w Żywcu w dniach 28-29 czerwca. To właśnie tam fani projektu będą mogli nie tylko zobaczyć tegoroczną Męskie Granie Orkiestrę, ale i skład z 2023 roku (oba koncerty zostały zaplanowane na sobotę), który nie mógł zagrać finałowego koncertu ze względu na warunki pogodowe. Wielki finał 15. edycji trasy odbędzie się natomiast w Warszawie 23 i 24 sierpnia w Fort Wola – Letnia Strefa Progresji. Tego lata trasa festiwalowa odwiedzi jeszcze Szczecin (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsk (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznań (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocław (2-3 sierpnia, Pola Marsowe) i Kraków (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa).

Podczas 15. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji, które od tej pory będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program. W soboty zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat. Wiadomo już, jak prezentuje się ten podział - znajdziesz go poniżej:

 • 26.07, Poznań - Męskie Granie Orkiestra 2015 (Mela Koteluk, Fisz, Tomasz Organek, Smolik)
 • 28.06, Żywiec i 9.08, Kraków - Męskie Granie Orkiestra 2017 (Brodka, Piotr Rogucki, Tomasz Organek)
 • 12.07, Szczecin, 19.07, Gdańsk, 2.08, Wrocław - Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, IGO, Król)
 • 29.06, Żywiec - Męskie Granie Orkiestra 2023 (IGO, Mrozu, Vito Bambino)

Podczas wielkiego finału w Warszawie w piątkowy wieczór będzie można zobaczyć Orkiestrę Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2023! Cały line-up Męskiego Grania jest już znany.

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie. Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje – mówi Dorota Nowakowska, Managerka Marki Żywiec.

Sprzedaż biletów na Męskie Granie 2024 - harmonogram

Już jutro, w środę 24 kwietnia będzie można kupić bilety w ramach ostatniej puli! Sprzedaż odbywać się będzie pod linkiem.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

 • 28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
 • 12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
 • 19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
 • 26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela
 • 2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
 • 9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
 • 23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

Sprawdź wszystkie hymny Męskiego Grania w jednym miejscu:

Listen on Spreaker.