Męskie Granie 2023 - bilety. Jaka cena i gdzie kupić?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. W. Dobrogojski Męskie Granie 2023 - bilety. Wszystko, co musisz wiedzieć o wejściówkach na koncerty

Męskie Granie 2023 - bilety. Jaka cena i gdzie kupić?

2023-05-17 9:59

Siedem miast, 14 koncertów i tysiące fanów pod sceną – ciesząca się niesłabnącą popularnością trasa festiwalowa Męskie Granie powraca. W ramach czternastej już edycji, projekt sponsorowany przez markę Żywiec zawita do Szczecina, Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Żywca. Już 18 maja do sprzedaży trafi ostatnia pula biletów!

Męskie Granie od lat stanowi miejsce spotkań fanów najlepszej polskiej muzyki. Także w tym roku sponsor wydarzenia, marka Żywiec, zachęca do opuszczania swoich czterech ścian i wspólnego doświadczania artystycznych eksperymentów, niebanalnych muzycznych połączeń oraz projektów, które często można usłyszeć wyłącznie na Męskim Graniu. W tym roku ta jedyna w swoim rodzaju trasa festiwalowa odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem).

Tego lata podczas 14. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki mogą spodziewać się wielu zmian – pierwszą zapowiedzią jest nowa identyfikacja wizualna. Z pewnością nie zmieni się jedno – na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści, zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Podobnie jak w ubiegłym roku koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program – nie zabraknie nowości i debiutów oraz nieoczekiwanych połączeń. Męskie Granie Orkiestrę 2023, której skład ujawniony zostanie w maju, będzie można usłyszeć w każdą sobotę. Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie natomiast zupełnie nowy format. Cały line-up Męskiego Grania zostanie zaprezentowany w najbliższych tygodniach.

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

Męskie Granie 2023 - BILETY

Przedsprzedaż biletów miała miejsce już w połowie kwietnia. 10 maja zaś organizatorzy otworzyli w Warszawie wyjątkowe Biuro Podróży Męskiego Grania, w którym, po raz pierwszy w historii trasy, można było zakupić wejściówki stacjonarnie. Dla osób, które nie mogły pojawić się w Warszawie, ani nie wzięły udziały w przedsprzedaży, przewidziana została jeszcze możliwość zakupu biletów online w ramach regularnej sprzedaży. Ostatnia pula będzie dostępna 18 maja od 12.00.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

  • 16-17 czerwca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
  • 23-24 czerwca – Poznań, Park Cytadela
  • 7-8 lipca – Warszawa, Służewiec
  • 21-22 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 4-5 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 11-12 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
  • 25-26 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
Listen on Spreaker.