Męskie Granie 2022 - transmisja live z Żywca. Gdzie i o której oglądać?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mateusz Czech Jak oglądać transmisję live Męskie Granie 2022?

Męskie Granie 2022 - transmisja live z Żywca. Gdzie i o której oglądać?

2022-08-26 12:51

Przed nami ostatni weekend uwielbianej w całej Polsce trasy "Męskie Granie"! Wydarzenie, które przez całe wakacje dawało okazję do posłuchania różnorodnej muzyki i całego grona utalentowanych artystów, tradycyjnie zakończy się w Żywcu. O tym, dlaczego ta seria koncertów cieszy się od lat tak dużą popularnością będzie się mogło przekonać jeszcze więcej miłośników najlepszej polskiej muzyki – sobotni koncert będzie można zobaczyć online na YouTube Męskiego Grania!

Przed nami ostatni weekend cieszącej się ogromną popularnością trasy "Męskie Granie". Całe wydarzenie, tradycyjnie, zakończy się w Żywcu. W piątek i sobotę 26 i 27 sierpnia na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy, które udowadniają, jak bardzo różnorodna jest rodzima scena muzyczna. W piątek na Scenie Głównej zagrają m.in. BRODKA, król, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz czy Dawid Podsiadło. Artysta występuje na trasie z wyjątkowym repertuarem, będącym połączeniem jego największych przebojów oraz dawno niegranych bądź nigdy niewykonanych na żywo utworów z artystycznego dorobku. Tego samego dnia na Scenie Ż będzie można usłyszeć chociażby Dziwną Wiosnę, FISZ EMADE TWORZYW ATLVNTA. Drugiego dnia natomiast Sceną Główną zawładną IGO, Jakub Józef Orliński & Aleksander Dębicz, KORTEZ PROJEKT SPECJALNY, Tribute to Krzysztof Krawczyk: Urbański Orkiestra i Goście, ZALEWSKI MTV Unplugged oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra 2022 w składzie: BEDOES, KWIAT JABŁONI i ZALEWSKI. Tego samego dnia na Scenie Ż pojawią się m.in. Sztuka Miłości, Oxford Drama Sobel. Nie możesz być w ten weekend w Żywcu? Nic straconego! Sobotni koncert będzie dostępny do obejrzenia online!

Eska Rock gra 3

Męskie Granie 2022 - transmisja live z Żywca. Gdzie i o której oglądać?

To właśnie sobotni, czyli finałowy koncert z trasy będzie można obejrzeć online! Jak co roku występy z tego dnia będą dostępne w formie live streamingu na Facebooku oraz kanale YouTube projektu. Transmisja prowadzona będzie z obu scen, a jej start przewidziano na godzinę 17:00. Tu znajdziesz link do transmisji na YT!

Nieoczywiste duety, muzyczne eksperymenty, niezapowiedziani goście oraz projekty specjalne – oto, co czekać będzie na gości finałowego koncertu w Żywcu oraz wszystkich tych, którzy zasiądą przed ekranami, aby obejrzeć na żywo streaming z wydarzenia. Zapraszamy serdecznie na wielkie zakończenie tegorocznej trasy – mówi Dorota Nowakowska Manager Marki Żywiec.