Mellina w Esce Rock - Martyna Wojciechowska w rozmowie z Marcinem Mellerem!

i

Autor: PHOTO MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Martyna Wojciechowska w siódmym odcinku "Melliny" Marcina Mellera w Esce Rock

"Mellina" w Esce Rock - Martyna Wojciechowska w rozmowie z Marcinem Mellerem!

2023-02-16 22:04

W czwartek 16 lutego, o godzinie 19:00, swoją premierę miał siódmy odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościnią epizodu była Martyna Wojciechowska - dziennikarka, podróżniczka, działaczka społeczna, autorka książek i prezenterka telewizyjna. O czym opowiedziała w rozmowie z Marcinem Mellerem?

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Martyna Wojciechowska w siódmym odcinku "Melliny"!

W najnowszym, siódmym już odcinku "Melliny" gościnią Marcina Mellera była Martyna Wojciechowska. Karierę rozpoczęła ona pod koniec lat 90., gdy została prowadzącą program motoryzacyjny dla łódzkiej telewizji. Rozpoznawalność zyskała jako współprowadząca magazyn Automaniak, który emitowany był na TVN. W kolejnych latach była prowadzącą także takich programów, jak Big Brother. W 2007 roku została redaktorką naczelną magazynów "National Geographic Polska” i "National Geographic Traveler", w tym okresie ukazały się także jej pierwsze książki. Od 2009 roku Martyna Wojciechowska realizuje i prowadzi program podróżniczy Kobieta na krańcu świata, który cieszy się bardzo dużym uznaniem na świecie. Jako część tego projektu powstał dokument Ludzie duchy, opowiadający o cierpiący na albinizm ludziach, którzy doświadczają prześladowania w Tanzanii. Produkcja została nagrodzona licznymi nagrodami branżowymi. Martyna Wojciechowska znana jest także ze swoich osiągnięć sportowych - wzięła udział w rajdzie Sahara-Dakar, rozpoczęła także projekt zdobycia Korony Ziemi. W jego ramach zdobyła m.in. Mont Blanc, Kilimandżaro i Mount Everest. Dziennikarka i podróżniczka od lat angażuje się także w liczne akcje charytatywne i społecznościowe.

W "Mellinie" Eski Rock Martyna Wojciechowska opowiedziała m.in. o tym, co robiła przez ostatnie pięć i pół roku, o dubbingu programu Kobieta na krańcu świata. Martyna Wojciechowska ma wszystko pod kontrolą. Jak sama przyznaje: "jestem <<control freakiem>>". W przerwie między podróżami po świecie wpadła do Melliny Marcina Mellera. W Esce Rock przyznaje, że urodziła się nieśmiały dzieckiem, wręcz wycofanym, do tego stopnia, że z przedszkola została wyrzucona. O życiu osobistym, które staje się tematem całej Polski mówi:

Martyna Wojciechowska WYRZUCILI mnie z przedszkola | MELLINA #7 Marcin Meller

Patrząc na kogoś z boku łatwo jest nam powiedzieć, że jest znany, popularny, ma takie przywileje, których ktoś inny nie ma i w związku z tym zakładamy, że jest szczęśliwym człowiekiem. Tak samo osoby rozpoznawalne jak i nie rozpoznawalne (...) takie same mam dni, że nic mi się nie chce, że wszystko mnie boli i tak samo mam złamane serce i tak samo cierpię z tego powodu. I to jest bardzo przykre, kiedy musisz to przeżywać na oczach wszystkich (...) jedyne co możesz zrobić to nic nie mówić i udać, że ciebie to nie dotyczy

Kiedy premiera "Melliny" w Esce Rock?

Premiera nowego odcinka "Melliny" ma miejsce w każdy czwartek 19:00 na kanale Eski Rock w serwisie YouTube!