Tool

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Travis Shinn

Maynard James Keenan NAWRZESZCZAŁ na fana na koncercie Toola! O co poszło?

2024-02-16 11:30

Zespół Tool jest już w trakcie swojej najnowszej trasy koncertowej, która latem dotrze także do naszego kraju. 14 lutego grupa występowała w Los Angeles i to właśnie w trakcie tego pokazu Maynard James Keenan dosłownie wydarł się na jednego z obecnych na miejscu fanów. No cóż, osoba ta z pewnością nie będzie zbyt dobrze wspominać tegorocznych Walentynek.

Choć póki co niewiele wskazuje na to, by nowy album Tool miał ujrzeć światło dzienne jakoś w najbliższym czasie - jednak członkowie zespołu zapewniają, że tym razem fani i fanki nie będą musieli czekać na nowe wydawnictwo ponad dekadę - to grupa nie zaprzestaje intensywnego koncertowania. Obecnie formacja występuje na terenie rodzimych Stanów Zjednoczonych, ta seria pokazów zakończy się jednak 19 lutego, po czym grupa uda się na krótką przerwę, by w maju powrócić z kolejną odsłoną trasy do Europy. W jej ramach zespół zagra także w Polsce, a będzie to miało miejsce dokładnie 11 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie. Oby obecnych na miejscu nie spotkało to, co ostatnio jednego z fanów na koncercie w Los Angeles.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Wokalista Toola wyzwał fana na koncercie w LA

Dokładnie 14 lutego, a więc w Walentynki, zespół zagrał w Los Angeles. Niestety, jeden z obecnych na miejscu fanów nie będzie dobrze wspominał tego dnia. W sieci znaleźć można nagranie, na którym widoczny jest wokalista Toola, Maynard James Keenan, który dosłownie drze się na kogoś znajdującego się tuż pod sceną po tym, gdy zauważył. że osoba ta nagrywa koncert telefonem. Zespół od lat otwarcie krytykuje używanie komórek w trakcie pokazów i zezwala na ich wyjęcie, nagrywanie i robienie zdjęć, tylko na ostatnią piosenkę z setlisty. Maynard James nie przebierał w słowach, a Internauci słusznie zauważyli, że moment krytyki używania telefonu został przecież nagrany, a więc nie jedynie ten, któremu się tak ostro oberwało, łamał zakaz, nałożony przez grupę.

Odłóż ten pieprzony telefon, kretynie, poważnie! - krzyczy na nagraniu wokalista w stronę jednego z fanów.

Sprawdź najważniejsze zagraniczne albumy lat 90. w galerii poniżej!