Master of Puppets w stylu Rammstein? Ta wersja mocno zaskakuje!

i

Autor: PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News/Dariusz Lachowski/East News Metallica jako Rammstein?

"Master of Puppets" w stylu Rammstein? Ta wersja mocno zaskakuje!

2022-08-09 15:19

Zespoły Metallica i Rammstein to już prawdziwe legendy szeroko pojmowanej muzyki metalowej. Choć ich historia i brzmienie mocno się od siebie różnią, to ktoś postanowił sprawdzić, co stałoby się, gdyby stworzyć formację, będącą niejako mixem tej dwójki. Co z tego wyszło? Posłuchaj mocno zaskakującej wersji klasycznego numeru Metalliki w stylu niemieckiej legendy industrial metalu.

Zarówno Metallica, jak i Rammstein są teraz w bardzo dobrym momencie swojej kariery. Amerykańska grupa przeżywa obecnie drugą młodość swojej popularności, a to za sprawą serialu Stranger Things, którego to stała się ważną częścią fabuły. Niemiecka grupa zaś niedawno wydała swój najnowszy, świetnie przyjęty album, zatytułowany Zeit i jest w trakcie trasy koncertowej, w ramach której za chwilę podbijać będzie amerykańską ziemię. Choć obie formacje uchodzą za legendarne i mające ogromny wpływ na rozwój muzyki metalowej, to jednocześnie ich twórczość mocno się różni. Ktoś jednak postanowił sprawdzić, co wyszłoby z połączenia Metalliki i Rammsteina.

Co tam w środku gra? - Rammstein

“Master of Puppets” w stylu Rammstein!

Muzyk Denisa Pauna prowadzi w serwisie YouTube swój kanał, na którym sprawdza, jak brzmiałby dany utwór, gdyby wykonać go w zupełnie innym gatunku. Teraz internetowy twórca postanowił wziąć na warsztat przeżywający obecnie renesans popularności numer Metalliki i zaśpiewać go w stylu Rammstein, a do tego po niemiecku! Master of Pupptes w wykonaniu Denisa niemal w ogóle nie przypomina kultowego numeru Metalliki - sprawdź sam/sama i daj się zaskoczyć!