Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

Maneskin w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert zespołu?

2021-09-28 9:59

Maneskin to jedno z największych objawień muzycznych 2021 roku. Zespół zyskał ogromną popularność, dzięki zwycięstwu w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Młodzi muzycy podbijają ze swoją muzyką nie tylko Europę, ale i cały świat, a ich piosenki I Wanna Be Your Slave oraz Zitti e buoni stały się prawdziwymi hitami. Ku uciesze wszystkich fanów zespołu, Maneskin ogłosił właśnie trasę Loud Kids On Tour. Jednym z ich przystanków będzie Polska!

Maneskin w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji zdecydowanie należał do zespołu Maneskin. Rockowa grupa rozkochała w sobie całą Europę i z łatwością pokonała swoich eurowizyjnych rywali. Zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie było furtką do międzynarodowej kariery, którą Maneskin zdecydowanie wykorzystał. Grupa ogłosiła właśnie trasę koncertową Loud Kids On Tour, podczas której Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi oraz Ethan Torchio odwiedzą między innymi: Polskę, Belgię, Wielką Brytanię, Niemcy, Rosję czy też Ukrainę. Kiedy Maneskin zagra w Polsce?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Maneskin w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE

Koncert Maneskin w Polsce to jedno z najbardziej wyczekiwanych muzycznych wydarzeń. Zespół zagra w Warszawie już 15 lutego 2022 roku.

Maneskin w Polsce 2022 - BILETY

Przedsprzedaż biletów na koncert Maneskin w Polsce wystartuje już 28 września o godzinie 12:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się natomiast 30 września, o godzinie 12:00. Bilety na Maneskin w Polsce będą do zgarnięcia na ebilet.pl.

Źródło: Maneskin w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert zespołu?