Måneskin

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Fabio Germinario

Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024! Którego dnia zagra włoska formacja?

2024-01-30 13:30

Czas na kolejna dawkę ogłoszeń ze strony organizatorów Open'er Festival 2024! Po wieściach, które interesowały raczej fanów i fanki brzmień popowych i hip hopowych, mamy coś, co zainteresuje także wielbicieli i wielbicielki szeroko pojętych ciężkich brzmień. Okazuje się, że jedną z gwiazd imprezy w Gdyni będzie Måneskin! Którego dnia festiwalu zagra włoska formacja?

Kolejne mocne ogłoszenie dla wszystkich tych, którzy planują w tym roku zawitać do Gdyni, by bawić się na nadchodzącej edycji Open'er Festival! Już w listopadzie organizatorzy ogłosili, że jednym z headlinerów imprezy będzie zespół Foo Fighters, który zaprezentuje na żywo nie tylko największe przeboje, ale także materiał z najnowszej płyty, ubiegłorocznego, nominowanego do Grammy But Here We Are. Po tych wieściach pojawiały się takie, które szczególnie mogły przypaść do gustu fanom i fankom brzmień popowych, hip-hopowych, elektronicznych czy R&B, jednak teraz przyszedł czas na kolejne mocne ogłoszenie dla fanów mocniejszych klimatów!

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Måneskin na Open'er Festival 2024! [DATA, BILETY]

Okazuje się, że Panowie z Foo Fighters będą dzielić scenę z najbardziej obecnie znanym włoskim zespołem rockowym na świecie! Także w środę 3 lipca na Orange Main Stage w Gdyni zagra Måneskin! Formacja zaprezentuje swoje najbardziej chwytliwe kawałki i numery z najnowszego krążka, RUSH!, a także jego specjalnej edycji z listopada ubiegłego roku. Ogłoszenie to wydaje się być o tyle interesujące, że plotkuje się o tym, że grupa jest o krok od zapowiedzi przerwy w działalności, by część jej członków skupiła się na karierze solowej.

To jednak nie jedyne ogłoszenie z tego dnia! Organizatorzy poinformowali, że do naszego kraju latem powróci zespół Slowdive! Wieści te nadeszły raptem kilka dni po występie grupy w Warszawie.

Open'er Festival 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY, LINE-UP

Tegoroczna edycja Open'er Festival 2024 odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 roku, tradycyjnie na terenie Portu lotniczego Gdynia-Kosakowo.

W sprzedaży są już dostępne bilety na wydarzenie. Etap kupna Regular Tickets potrwa do 10 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Poniżej ceny biletów na Open'er Festival 2024:

  • Bilet jednodniowy - 495 zł
  • Karnet weekendowy (pt + sb) + pole namiotowe - 935 zł
  • Karnet weekendowy (pt + sb) - 759 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 1305 zł
  • Karnet 4 dni - 1039 zł

Na chwilę obecną w skład line-upu wchodzą także m.in. Dua Lipa, Michael Kiwanuka, Doja Cat, Sam Smith, 21 Savage czy Ice Spice.

Listen on Spreaker.