Małe dziecko wymiata na gitarze! Ten filmik podbija Internet

i

Autor: Screen z TikToka/storiesbabyy Filmik z małą dziewczynką, grającą na gitarze, robi furorę w Internecie!

Małe dziecko wymiata na gitarze! Ten filmik podbija Internet

2022-12-07 15:19

Dzisiejszym światem zdecydowanie rządzą social media. To właśnie na nich można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy - taką z pewnością jest filmik, przedstawiający... grające na gitarze małe dziecko! Dziewczynka naprawdę świetnie sobie radzi, nic więc dziwnego, że to wideo natychmiast stało się hitem sieci.

To oczywiste, że social media mają swoje dobre i złe strony. Nietypowe trendy, wyzwania, ale też świetne muzyczne rzeczy, których na platformach nie brakuje bardzo szybko zdobywają popularność w sieci. Obecnie dość głośno jest o bardzo nietypowym filmiku, którego główną gwiazdą jest małe dziecko, konkretnie dziewczynka. Wideo pokazuje grającą ją na gitarze i co ciekawe, mała radzi sobie zaskakująco... dobrze!

Małe dziecko wymiata na gitarze! Ten filmik podbija Internet

Wideo znalazło się na platformie TikTok, na cieszącym się popularnością kanale storiesbabyy. Przedstawia ono małą dziewczynkę, mającą w rękach malutką gitarę. Nie byłoby w tym filmiku nic zaskakującego, gdyby nie to, że główna zainteresowana naprawdę świetnie sobie radzi z tym instrumentem! Uwagę zwraca przede wszystkim fakt, że wie ona jak trzymać gitarę i jak układać na niej dłonie i palce. Jeszcze ciekawiej robi się, gdy mała przerywa grę i zaczyna... stroić instrument! Choć oczywiste jest, że mamy tu do czynienia jedynie z zabawą, a nie profesjonalnym graniem, to wideo już robi furorę w sieci, a Internauci orzekli, że dziewczynka jest prawdziwą reinkarnacją jakiegoś słynnego gitarzysty!

Klub 27 - klątwa, która wisi nad młodymi i sławnymi? /Eska ROCK