Machine Gun Kelly został wygwizdany na własnym koncercie. Nie zadziera się z fanami Slipknota

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=1eAtSc8rqkY

Machine Gun Kelly został wygwizdany na własnym koncercie. Nie zadziera się z fanami Slipknota

2021-09-29 8:59

Machine Gun Kelly wszedł ostatnio na wojenną ścieżkę z zespołem Slipknot i wygląda na to, że będzie coraz gorzej. Występując na festiwalu Louder Than Life, w stronę artysty poleciały wyzwiska, gwizdy, a jeden z widzów chciał uderzyć rapera.

Machine Gun Kelly wywołuje sporo emocji, jednak ostatnio mocno przegiął i naraził się fanom Slipknota. Podczas występu na RiotFest w Chicago, raper powiedział ze sceny: 

Wiecie co mnie cieszy? Że nie mam 50 lat i nie występuję na scenie w pieprzonej masce. Kure*sko żałosne. Włączcie światła. Chcę zobaczyć, kto wolał tu być zamiast oglądać starych, dziwnych typów w maskach.

Wypowiedź spotkała się z falą krytyki i jak widać, przedkłada się to również na koncerty rapera.

Co tam w środku gra - Metallica

Machine Gun Kelly wygwizdany na własnym koncercie!

Machine Gun Kelly gra obecnie koncerty w klimatach pop-punka, jednak wypowiedź o Slipknocie odbija się tak mocno, że na koncercie podczas Louder Than Life, raper został wygwizdany. Jakby tego było mało, w stronę rapera podbiegł jeden z widzów, którzy chciał go znokautować! Kelly postanowił się bronić i doszło do rękoczynów. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Cała sytuacja została skomentowana przez rapera, który powiedział:

Nie wiem, dlaczego media kłamią, ale ja widziałem 20 tysięcy niesamowitych fanów, śpiewających wszystkie teksty piosenek i 20 rozwścieczonych fanów.

Poniżej możecie zobaczyć reakcję publiczności:

Metallica - najlepsze tatuaże fanów