Lenny Kravitz podgrzewa atmosferę przed wydaniem albumu. Nowy utwór artysty jest już dostępny

i

Autor: mat. prasowe

Nowości muzyczne

Lenny Kravitz podgrzewa atmosferę przed wydaniem albumu. Nowy utwór artysty jest już dostępny

Jest już dostępny premierowy utwór od Lenny'ego Kravitza. "Human" zapowiada długo wyczekiwany album artysty. "Blue Electric Light" ukaże się na rynku pod koniec maja.

Lenny Kravitz z nowym singlem. To zapowiedź płyty

W połowie marca tego roku miał się ukazać nowy studyjny album Lenny'ego Kravitza. Premierę krążka "Blue Electric Light" jednak ostatecznie przełożono na 24 maja. Tymczasem do sieci trafił kolejny muzyczny zwiastun nadchodzącego albumu artysty. 

Eska Rock: Muzycy, którzy zmienili modę. Ich fanów rozpoznaje się do dziś po stylu

Poniżej możecie zapoznać się z "Human": 

Na wspomnianym albumie "Blue Electric Light" znajdzie się 12 premierowych kompozycji. Tak prezentuje się szczegółowa tracklista:

 1. It's Just Another Fine Day (In This Universe of Love)
 2. TK421
 3. Honey
 4. Paralyzed
 5. Human
 6. Let It Ride
 7. Stuck in the Middle
 8. Bundle of Joy
 9. Love Is My Religion
 10. Heaven
 11. Spirit in My Heart
 12. Blue Electric Light

Na płycie Kravitz ponownie wciela się w rolę autora tekstu i muzyki, producenta czy multiinstrumentalisty (większość instrumentów nagrał sam). W studiu nagraniowym wspierał go natomiast wieloletni przyjaciel, gitarzysta Craig Ross. "Blue Electric Light" to będzie pierwszy studyjny album artysty od sześciu lat. Na ten moment dyskografię zamyka wciąż "Raise Vibration" z 2018 roku. 

Lenny Kravitz w Polsce

Nadchodzący album Lenny Kravitz będzie promował na koncertach. W tym roku jego trasa zawita także do Polski. W ramach "Blue Electric Light Tour 2024" Kravitz zagra 21 lipca w krakowskiej Tauron Arenie i 23 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na oba koncerty wciąż są dostępne w sprzedaży. 

Oto największe przeboje Lenny'ego Kravitza: