Który numer Metallica gra za rzadko? Opowiedział o tym Rob Trujillo

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=w3H9coyCvmM

Który numer Metallica gra za rzadko? Opowiedział o tym Rob Trujillo

2021-12-07 12:21

Metallica ma ogromną ilość numerów, które mogłaby grać na koncertach, dlatego też sety są często zmieniane, jednak zawsze zawierają stałe punkty. Jest jednak jeden numer, który według Roba, Metallica gra za rzadko. O który utwór chodzi?

Metallica ma na swoim koncie wiele hitów, które gdyby zebrać w jeden set, stworzyłyby bardzo długi koncert. Wiadomo, że nie wszystko da się zagrać na koncertach, a czasami też zespół zmienia swoją setlistę, by zaskakiwać fanów. Jest jednak kilka utworów, które nie trafiają na setlistę grupy i o jednym opowiedział Rob Trujillo. Który numer Metallica gra za rzadko?

EskaROCK Live! - Organek - cały koncert

Który numer Metallica gra za rzadko? Opowiedział o tym Rob Trujillo

W wywiadzie dla 'MMA Junkie' Robert Trujillo zdradził, który numer Metallica gra zdecydowanie za rzadko:

Jest to bez wątpienia „The Frayed Ends Of Sanity”. Graliśmy go może ze dwa razy. To bardzo rzadki numer, a należy do najbardziej szalonych w katalogu Metalliki. Podoba mi się w nim to, że ma wszystkie składniki, za które lubię Metallicę. Ma potężny groove, sprawia, że chcesz headbangować, a jednocześnie jego środkowa część jest szalona. Lars nazwał ten numer „matematycznym” czy jakoś tak. Nie wiem, czy go jeszcze kiedyś zagramy, ale mam taką nadzieję.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu