KSU zapowiada reedycję albumu Nasze słowa

i

Autor: AKPA - fot. Filip Radwański KSU z reedycją albumu "Nasze słowa"

muzyczne nowości

KSU zapowiada reedycję albumu "Nasze słowa"

2024-06-25 13:59

„Nasze Słowa to tylko tyle / Ile w duszy jest bólu i radości / Nienawiść mamy dla wrogów / a dla swoich iluzję wolności”, cytując wymowny refren utworu „Nasze Słowa” KSU, z płyty o tym samym tytule. W 46. roku działalności punkrockowi weterani z KSU wciąż nie zwalniają tempa i szykują dla fanów kolejne niespodzianki. Jedną z nich jest pierwsze w historii wydanie na LP i kasecie oraz reedycja na CD albumu „Nasze Słowa”.

Dodatkową atrakcją nowej odsłony krążka, na którym finalnie znajdzie się aż 21 piosenek, będą trzy utwory: „Igła i Mak”, w zupełnie nowej wersji z refrenem, „King Kong” oraz „Frustracja”, nigdy wcześniej nie publikowane na oficjalnych płytach. Jednocześnie znajdziemy tam znane szeroko punk-rockowej załodze numery m.in. „Kto Cię obroni Polsko?”, „Dziwne Drzewa”, „Awaria Obrazu” oraz oczywiście tytułowy „Nasze Słowa”.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Kolejnym ciekawym elementem wydawnictwa są wszystkie oryginalne ślady, które pierwotnie, 20 lat temu, nie weszły na płytę. Jest to o wiele lepiej brzmiący od pierwowzoru materiał, wzbogacony o specjalne bonusy, a wszystko to w trzech formatach: CD, LP i MC.

Wszystkie płyty CD, zakupione w pre-orderze, zostaną podpisane przez wokalistę i lidera KSU – Siczkę.

Dobrze pamiętasz teksty KSU? Rozwiąż quiz:

QUIZ: Jak dobrze pamiętasz teksty zespołu KSU?

Pytanie 1 z 10
1. Ile samotnych nocy spędził bohater piosenki "Cela 51" w tym miejscu?