KK'S PRIEST - album “The Sinner Rides Again” już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mind Art Visual KK'S PRIEST - nowy album

KK'S PRIEST - album “The Sinner Rides Again” już dostępny!

2023-10-02 14:49

Zespół KK’S PRIEST - potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy - K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja), zaprezentował fanom swój nowy, drugi w dorobku album, “The Sinner Rides Again”. Krążek właśnie ukazał się na rynku!

Album jest już chwalony przez krytyków na całym świecie jako imponująca kontynuacja uznanego debiutu zespołu z 2021 roku. „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.”

Z okazji premiery album zespół ujawnił kolejny nowy i porywający teledysk, tym razem do utworu „Hymn 66”, prawdziwe uderzenie heavy metalowego ognia!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Czas spojrzeć w inny świat – świat, w którym najpotężniejsi muszą poddawać się pokucie przez całą wieczność. Zatem strzeżcie się, ponieważ ci, którzy mają największą władzę, mogą pewnego dnia zebrać się i wskazać Was, jako swoją ofiarę i bądźcie pewni, że nie będzie ucieczki, ponieważ Wasza obecność będzie wymagana przez śpiewanie „Hymnu 66”! - K.K. Downing tak mówi o "Hymn 66" i o płycie.

Nowy album już jest!

Na “The Sinner Rides Again” zespół podwaja siłę melodii swojego debiutu – który Metal Hammer UK nazwał „niezwykle przyjemnym”, a Metal Injection określił jako „chwytliwy z mnóstwem gitarowych czarów”. “The Sinner Rides Again” zawiera dziewięć utworów czystego piekielnego ognia, które wyprodukowane i napisane zostały przez Downinga, a zmiksowane/zmasterowane zostały przez Jacoba Hansena.

Po odejściu z Judas Priest, powrót K.K. Downinga był niepewny. Ten kultowy gitarzysta powrócił z dowodem na to, że nie był gotowy na zaprzestanie pisania klasycznych metalowych piosenek lub odłożenie swoich słynnych gitar Flying V – biorąc udział w uznanych międzynarodowych występach (m.in. z Judas Priest, kiedy zostali wprowadzeni do Rock & Roll Hall of Fame w listopadzie 2022 r.), co miało być zwiastunem powstania KK'S PRIEST.

Niedawno cytowano Downinga, który powiedział: „Straciliśmy wielu wspaniałych ludzi – na przykład Dio, Lemmy’ego – ale ten niesamowity i niepowtarzalny styl muzyczny musi zostać zachowany tak długo, jak to możliwe i czuję, że chcę nadal grać moją rolę i bronić tego gatunku metalu, który wszyscy znamy i kochamy”. „The Sinner Rides Again” jest świadectwem tego wezwania do klasyki, a jednocześnie przyspieszenia z pełną mocą w przyszłość, stworzonego przez jednego z najważniejszych wykonawców w heavy metalu.