Kim Gordon

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Danielle Neu Kim Gordon wyda drugi solowy album! Tak brzmi jego pierwsza zapowiedź, "Bye Bye"

rockowe newsy

Kim Gordon ocenia Open’er Festival na podstawie… toalety! Co napisała o wydarzeniu?

2024-07-05 11:05

Tegoroczny Open'er Festival wciąż trwa. Za nami jednak dzień, który najbardziej przyciągnął fanów i fanki ciężkich brzmień. To w środę 3 lipca na wydarzeniu zagrali m.in. Måneskin, Tom Morello, Foo Fighters i Kim Gordon. Ostatnia z wymienionych postanowiła podzielić się ze swoimi odbiorcami wrażeniami z organizacji imprezy - zrobiła to jednak w nietypowy sposób.

Lipiec 2024 rozpoczął się naprawdę mocnym, koncertowym uderzeniem. Już za moment na cały weekend Warszawę przejmie Metallica oraz grono jej fanów i fanek, jednak już w środę w Gdyni rozpoczął się tegoroczny Open'er Festival!

To właśnie pierwszy dzień wydarzenia był z wielu względów najbardziej interesujący dla wszystkich wielbicieli i wielbicielek rockowych, gitarowych i alternatywnych brzmień - na głównej scenie imprezy 3 lipca zaprezentowali się Måneskin i Foo Fighters, na Tent Stage zagrali Kacperczyk czy Kwiat Jabłoni, Flow Stage należało do Fat Doga czy Lordofon, a na Alter Stage publikę porwali Tom Morello i Kim Gordon. Artystka postanowiła podzielić się wrażeniami z festiwalu - jednak na swój własny, nietypowy sposób...

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Tak wyglądała łazienka Kim Gordon na Open'er Festival!

Znana z działalności w Sonic Youth i kariery solowej basistka i wokalistka ma pewną tradycję uwieczniania miejsc, w których miała okazję występować. Gordon zamieszcza w swoich socialach zdjęcia... hotelowych i festiwalowych toalet! Z racji wizyty na Open'er Festival, nie mogło zabraknąć "pamiątki" również z tej imprezy. Kim wrzuciła zdjęcie, naprawdę eleganckiej toalety, podpisując fotografię słowami: "wysoko oceniany festiwali". Pozostaje nam cieszyć się z tego, że artystce podobało się w Polsce i liczyć na to, że ta zdecyduje się wrócić na solowy koncert!

Sprawdź ciekawostki o albumie "Live Through This" Hole: