Kerry King tajemniczym gościem Mystic Festival 2024! To nie koniec niespodzianek!

i

Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News Kerry King zagra na Mystic Festival 2023

Kerry King "tajemniczym gościem" Mystic Festival! To nie koniec niespodzianek!

2024-02-09 13:27

Raptem kilka dni temu Kerry King oficjalnie rozpoczął działalność solową, zapowiadając pierwszy autorski album i wydając debiutancki promujący go singiel, a tu takie wieści! Legenda thrash metalu i grupy Slayer zagra w tym roku w Polsce! Kerry King uzupełnia line-up tegorocznego Mystic Festival - wiadomo, kiedy wystąpi gitarzysta!

Wspaniałe wieści dla fanów Kerry'ego Kinga napływają w ostatnich dniach! Legenda metalu, współzałożyciel i wieloletni członek Slayera kilka dni temu oficjalnie zapowiedział wydanie pierwszego autorskiego albumu. Wydawnictwo zostało zatytułowane From Hell I Rise, ukaże się 17 maja 2024 roku i znajdzie się na nim 13 premierowych utworów. Cały projekt zapowiada świetny singiel Idle Hands. Na potrzeby nagrania wydawnictwa, King zebrał zespół, w skład którego wchodzą Mark Osegueda na wokalu, były gitarzysta Machine Head, Phil Demmel, basista Kyle Sanders i były perkusista Slayera, Paul Bostaph. Właśnie okazało się, że nadchodzący materiał polscy fani legendy będą mieli szansę usłyszeć w tym roku na żywo!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Kerry King na Mystic Festival 2024 - kiedy zagra gitarzysta?

W piątek 9 lutego organizatorzy Mystic Festival zdecydowali się w końcu ujawnić, kto jest tym "very special guest", który do tej pory widniał na plakacie. To właśnie Kerry King jest tym tajemniczym gościem, który swoją obecnością uświetni rodzime święto metalu!

Zaznaczono jednak, że konieczne będzie zmiana, a muzyk zagra na festiwalu w sobotę, 8 czerwca na Scenie Głównej. Nie ma tego złego, gdyż poinformowano od razu, że luka w harmonogramie zostanie godnie zapełniona, o czym dowiemy się już w przyszłym tygodniu!

Mystic Festival 2024 - szczegóły

Mystic Festival 2024 odbędzie się w dniach 5-8 czerwca w Gdańsku na terenie Stoczni Cesarskiej. Bilety i karnety są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.