Kult

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Kazimiernikejszyn 2024. Line-up, bilety, data i miejsce kolejnej edycji festiwalu

2024-02-28 10:44

Jedenasta edycja muzycznej celebracji bezpinkowości, bliskości i jasnej strony mocy zmiksowanej z dzikością zabawy po świt i magią Kazimierza Dolnego. Koncerty, autorskie przygody, spotkania i jedyny taki czas od chillu po szaleństwo. No i publiczność jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Kto wystąpi na w ramach Kazimiernikejszyn 2024? Poniżej szczegóły!

Pierwsza edycja Kazimiernikejszyn odbyła się w 2014 roku, oczywiście na terenie Kazimierza Dolnego. Wydarzenie trwało trzy dni i przyciągnęło ok. trzy tysięczny tłum. Impreza od samego początku prezentuje się jako wielogatunkowa, występują na niej artyści z takich gatunków, jak rock, hip-hop, elektronika, alternatywa, funk, reggae, indie.

Przed nami kolejna, jedenasta już edycja wydarzenia! Kiedy dokładnie się odbędzie i kto na nim wystąpi?

Mellina - Artur Rojek ujawnia co myśli o Dawidzie Podsiadło

Kazimiernikejszyn 2024 DATA, BILETY, LINE-UP

Kazimiernikejszyn 2024 odbędzie się w dniach 17-21 lipca. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy został Artur Rojek, do line-upu dołączył także Bartek Królik. Nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w lipcu w Kamieniołomach, zostaną stopniowo ujawniane w najbliższym czasie. Oprócz bogatej palety muzycznej, festiwal oferuje lokalne atrakcje, pozytywną energię i wyjątkową publiczność. 

Karnety w sprzedaży pod linkiem.

Dotychczas ogłoszony line-up Kazimiernikejszyn 2024:

  • Artur Rojek
  • Bass Astral
  • Baranovski
  • Bartek Królik
  • Gogol Bordello
  • Jazz Band Młynarski-Masecki
  • Kwiat Jabłoni
  • Vito Bambino
  • + kolejne ogłoszenia już wkrótce!

O Kazimiernikejszyn

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Jego naturalnym otoczeniem jest urokliwy Kazimierz Dolny, jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce, będące oazą dla artystów, skrzyżowaniem natury, pięknej architektury i tradycyjnej gościnności. Przede wszystkim jednak Kazimiernikejszyn słynie ze swojej wyjątkowej publiczności, gotowej do zabawy i otwartej na autentyczną życzliwość. Festiwal jest równie barwny i angażujący jak jego widownia! Wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych. Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.

Dotychczas na festiwalowej scenie wystąpili m.in. Kult, Dawid Podsiadło, Nosowska, Bass Astral x Igo, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, MROZU, Leszek Możdżer, Kwiat Jabłoni i wielu innych.