Kasia Lins rusza w Zabójczą Trasę Koncertową!

i

Autor: Materiały prasowe- fot. Alice Nowicka Kasia Lins ogłasza Zabójcza Trasę

Kasia Lins rusza w Zabójczą Trasę Koncertową!

2023-11-20 8:49

Już tej jesieni Kasia Lins wyruszy w trasę koncertową, by zaprezentować utwory z nadchodzącego trzeciego studyjnego albumu. Nowe piosenki wybrzmią w 12 polskich miastach. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już niebawem i będą dostępne na oficjalnych stronach wydarzenia.

Po trzyletniej przerwie wydawniczej, Kasia Lins powróciła z singlem „Po trupach do Ciebie”. W klimatycznym klipie, rodem z kina akcji, artystce partnerował Szczyl. W drugim singlu „Do śmierci mamy czas”, Kasia uraczyła nas nieoczywistym duetem z silnym i szczerym głosem polskiej sceny niezależnej, najgłośniejszym rockowym debiutem ostatnich lat - WalusiemKraksąKryzys.

Wywiadówka - Kasia Lins

Kasia Lins na Zabójczej Trasie!

Pomimo, że artystka pozostaje wierna muzycznej stylistyce, za którą pokochali ją zarówno fani jak i środowisko muzyczne, to wyraźnie da się też odczuć, że to nowy etap na jej muzycznej drodze.

Tym razem wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale. Trzecia płyta artystki zaplanowana jest na jesień bieżącego roku i ukaże się pod oficyną Universal Music Polska.

Daty Zabójczej Trasy!

 • 10.10 - Toruń, Lizard King (w ramach Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ )
 • 22.10 – Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna
 • 4.11 – Poznań, TBA
 • 05.11 – Wrocław, Stary Klasztor
 • 15.11 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
 • 16.11 – Sztum, KinoTeatr (TRIO)
 • 17.11 – Elbląg, Biblioteka Elbląska (TRIO)
 • 19.11 – Białystok, Zmiana Klimatu
 • 24.11 – Lublin, Klub dom Kultury
 • 26.11 – Warszawa, Stodoła
 • 08.12 – Łódź, Wytwórnia

O Kasi Lins

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2020 roku wydała bardzo dobrze przyjęty album "Moja Wina", czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja Wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuje opowieść o mocach i słabościach. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

W lipcu 2020 roku Kasia Lins opublikowała w internecie "Czego dusza pragnie [live show]", materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe. Audiowizualne doświadczenie, świeże podejście do komunikacji z widzami i formy, jaką może przybrać koncert grany na żywo.

Na swoim koncie Kasia Lins ma nominacje do Fryderyków (2019 i 2021), Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków - O!Lśnienia. Jest również laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2020).