Kasabian ponownie wystąpi w kultowym Victoria Park

i

Autor: Materiały prasowe Kasabian ponownie wystąpi w kultowym Victoria Park

Kasabian ponownie wystąpi w kultowym Victoria Park. Zespół zapowiedział nowy album!

2023-12-06 14:18

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń 2024 roku – Kasabian już 6 lipca powróci do Victoria Park w rodzinnym Leicester. Fanów Kasabian czeka niesamowite lato w akompaniamencie nadchodzącego albumu „Happenings”.

Minęło dziesięć lat, odkąd Kasabian zagrał w Victoria Park. Nadchodzący występ będzie jeszcze lepszy – wybuchowa setlista podsumowująca ich niezwykłą karierę z pewnością zapisze się na kartach historii jako jeden z najważniejszych występów zespołów.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 7 grudnia o godz. 9.30 (UK) – wziąć w niej udział mogą fani zespołu, natomiast sprzedaż generalna wystartuje dzień później, 8 grudnia, również o godz. 9.30 (UK).

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Nowy album Kasabian w przyszłym roku!

Zeszłego lata Kasabian wydał album #1 „The Alchemist’s Euphoria”. Latem przyszłego roku ukaże się krążek „Happenings”. Fani, którzy już teraz zamówią album w przedsprzedaży, będą mieć szansę na dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na brytyjskie koncerty.

W skład Kasabian wchodzą Serge Pizzorno, basista Chris Edwards, perkusista Ian Matthews i gitarzysta Tim Carter. Jak komentuje zespół:

Jesteśmy naprawdę zaszczyceni możliwością zagrania w Victoria Park, w naszym ukochanym rodzinnym mieście, w otoczeniu wszystkich naszych ludzi, podczas drugiego przesilenia letniego. Nie możemy się doczekać, aż wyjdziemy na scenę i zagramy na największej imprezie lata. Do zobaczenia w mosh picie!