KARAŚ/ROGUCKI już w najbliższą sobotę w Klubie Stodoła!

i

Autor: Materiały prasowe

KARAŚ/ROGUCKI już w najbliższą sobotę w Klubie Stodoła!

2021-12-14 14:00

18 grudnia scena Stodoły będzie należała do duetu KARAŚ/ROGUCKI, który zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty "Ostatni bastion romantyzmu". Bilety dostępne w sprzedaży!

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Co tam w środku gra? Nirvana

„Ostatni bastion romantyzmu” czyli 11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy. Płyta ukazała się nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

KARAŚ/ROGUCKI18 grudnia 2021, Klub Stodołaul. Batorego 10, WarszawaBilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Metallica - najlepsze tatuaże fanów