Kaleo

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Kaleo prezentują nowy singiel! Zespół zimą zagra w Polsce

2024-06-13 12:11

7 czerwca islandzki zespół rockowy KALEO, wielokrotnie nagradzany platyną i nominowany do GRAMMY, wydał swój nowy singiel “Rock N Roller,” który już jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych.  Po wykonaniu ulubionego przez fanów utworu jako części bisu na niezliczonych koncertach od momentu powstania, zespół postanowił nagrać i wydać piosenkę dla swoich fanów na całym świecie. 

Mówiąc o „Rock N Roller”, JJ Julius Son z zespołu KALEO powiedział: „Napisałem ją we wczesnych dniach działalności KALEO. Zacząłem grać ją od razu, i od tamtej pory wykonujemy ją na naszych koncertach, zazwyczaj jako ostatni utwór. Kiedy weszliśmy do studia na nasz nadchodzący album, wszyscy postanowiliśmy, że nadszedł czas, aby nagrać właściwą wersję utworu i wreszcie wydać go światu.” 

  “Rock N Roller" to kolejny singiel zespołu, po ich ostatnim utworze “Lonely Cowboy”, do którego nakręcono wspaniały teledysk w historycznym Koloseum w Rzymie - obejrzyj tutaj. Ten samodzielny utwór był pierwszym nowym, oryginalnym utworem zespołu od trzech lat. "Lonely Cowboy" charakteryzuje się delikatnie szarpaną gitarą akustyczną i oszczędną aranżacją, a szorstki, lecz ciepły wokal pozostaje jego główną siłą. "Guess it's time to say goodbye to the rider of the night" śpiewa wokalista, gitarzysta, pianista, autor tekstów i producent JJ Julius Son, malując żywy obraz, podkreślony dumnym i celowym hołdem dla Ennio Morricone. 

Najsłynniejsze logo w historii rocka należy do The Rolling Stones. Jak powstało?

Kaleo zagrają w tym roku w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Przypominamy, że formacja zagra w tym roku w Polsce!

  •  6.12.2024
  • WROCŁAW – Centrum Koncertowe A2 

Bilety w sprzedaży na stronie organizatora.

Oto koncerty, na które jeszcze czekamy w tym roku: