Judas Priest

i

Autor: Materiały prasowe

judas priest w krakowie

Judas Priest już za chwilę zagrają w Polsce! O której godzinie rozpocznie się koncert w Krakowie?

2024-03-29 14:59

Zespół Judas Priest w wielkim stylu powrócił po sześciu latach z nowym albumem. Krążek "Invincible Shield" spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyki i bił rekordy popularności na całym świecie. Obecnie formacja jest w trakcie trasy, na której promuje nowy materiał, a ta za chwilę dotrze do Polski - znany jest czasowy rozkład wydarzenia!

Legenda Judas Priest nie mija! Zespół wydał 8 marca swój najnowszy, dziewiętnasty w dyskografii album studyjny. Krążek został zatytułowany Invincible Shield i jest następcą wydanego sześć lat temu Firepower. Płyta została bardzo dobrze oceniona przez krytyków, a fani tłumie ruszyli po jej zakup i odsłuch, czego dowodem są wyniki wydawnictwa na światowym rynku. Nowy projekt Judas Priest zadebiutował na drugiej pozycji listy przebojów w Wielkiej Brytanii - to najwyższa, jak dotąd, pozycja formacji w tym zestawieniu w całej jej karierze! Poprzednio statusem tym cieszył się album British Steel z 1980 roku, któremu udało się dotrzeć do miejsca czwartego. Równie dobrze płyta poradziła sobie m.in. w Niemczech, Finlandii, Szwajcarii i Szwecji.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

GODZINA rozpoczęcia koncertu Judas Priest w Krakowie

Obecnie zespół jest w trakcie trasy koncertowej, na której promuje premierowy materiał. W jej ramach Judas Priest dotrą do Polski już w najbliższą sobotę, tj. 30 marca. Formacja wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie w ikonicznym towarzystwie - jako goście specjalni na pokazie zaprezentują się Uriah Heep i Saxon!

Znany jest już rozkład godzinowy całej imprezy - prezentuje się on następująco, jednak uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 18:45 Uriah Heep
  • 20:00 Saxon
  • 21:20 Judas Priest

Czy wciąż dostępne są bilety na Judas Priest w Krakowie?

W sprzedaży wciąż dostępne są różne rodzaje biletów na krakowski koncert legendy. Ich ceny wahają się od 290 do 667 zł - sprzedaż prowadzona jest TU.

Poniżej sprawdź nasz wybór najważniejszych albumów Judas Priest!

Listen on Spreaker.