Jon Bon Jovi

i

Autor: Rex Features/East News

Wiadomości

Jon Bon Jovi wskazuje, kto powinien śpiewać w Skid Row

Muzycy Skid Row poszukują obecnie nowego wokalisty po rozstaniu się z Erikiem Grönwallem. W trakcie tegorocznych koncertów zastąpiła go Lzzy Hale z Halestorm, ale – według zapowiedzi – było to wyłącznie tymczasowe zastępstwo. Teraz natomiast głos w tym temacie zabrał... Jon Bon Jovi.

Jon Bon Jovi wskazuje, kto powinien śpiewać w Skid Row

Kto będzie śpiewał w zespole Skid Row? Ta kwestia wciąż nie została rozwiązana. Przypomnijmy, że pod koniec marca tego roku muzycy, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wydali oświadczenie z którego dowiedzieliśmy się, że współpraca z wokalistą Erikiem Grönwallem oficjalnie dobiegła końca. W trakcie niedawnych koncertów do zespołu dołączyła Lzzy Hale znana z grupy Halestorm, ale obie strony od razu zaznaczyły, że jest to tylko zastępstwo. 

Zespół więc obecnie szuka następcy Grönwalla. Jon Bon Jovi, lider zespołu Bon Jovi, ma na ten temat też swoje zdanie. I wskazał, kto najlepiej nadawałby się do śpiewania w Skid Row. 

Bon Jovi - największe przeboje legendy rocka lat 80.

Bon Jovi, w wywiadzie dla "Rock Sound", odpowiedział na pytania zadane przez innych artystów. Wśród nich była Hale. Wokalista szybko ją pochwalił i stwierdził, że to właśnie ona powinna na stałe dołączyć do Skid Row. 

Proszę, Lzzy Hale, dołącz do Skid Row. Jeśli zajdzie taka potrzeba, połącz oba zespoły. Ale to najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się Snake'owi [chodzi o Dave'a Sabo, gitarzystę Skid Row - przyp. red.], odkąd mnie poznał – powiedział. 

Niedługo potem Lzzy Hale udostępniła klip z fragmentem rozmowy z Jonem Bon Jovi na swoim Instagramie. Wokalista napisała: – Cóż za komplement, co za zaszczyt i co za wspaniała rada! Dziękuję za miłe słowa i szczerość

Nie wygląda jednak na to, że Hale dołączy na stałe do składu. Rachel Bolan, basista Skid Row, w rozmowie z amerykańską radiostacją WRIF przyznał, że poszukiwania trwają i udało się już porozmawiać z kilkoma osobami. – Nie jest to nikt z konkretnym nazwiskiem. Każdy z nich jednak wzbudził nasze zainteresowanie – uzupełnił. 

Powrotu do zespołu nie wykluczał Sebastian Bach w licznych wywiadach. Innego zdania są jednak pozostali muzycy. Gitarzysta Dave "Snake" Sabo, w wywiadzie dla "The Hook Rocks" powiedział:– Rozmawialiśmy na ten temat we trójkę – ze Scottim oraz Rachelem – i zgodziliśmy się co do tego, że nie chcemy iść znowu tą drogą.

Najlepsze albumy Bon Jovi. Te płyty zespołu koniecznie trzeba znać:

Żużel i klasyczny rock. Krzysztof CUGOWSKI o czarnym sporcie i muzycznych inspiracjach. KAWAŁKI MOJEGO ŻYCIA