John Lydon ma PRZEŚLADOWCZYNIĘ! Podaję się za bliskiego członka rodziny

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Problemy Johna Lydona

John Lydon ma PRZEŚLADOWCZYNIĘ! Podaje się za bliskiego członka rodziny

2023-08-04 12:17

John Lydon przeżywa obecnie niezwykle trudny czas. Legenda muzyki punk pożegnał kilka miesięcy temu swoją ukochaną żonę, Norę Forster. Już za tydzień światło dzienne ujrzy najnowszy, pierwszy od lat album Public Image Ltd, Lydon za to ma kolejne powody do zmartwień. Prześladuje go pewna kobieta!

Na początku kwietnia John Lydon zmierzył się z prawdziwą tragedią. W wieku 81 lat zmarła ukochana żona muzyka, Nora Forster. Kobieta przez ostatnie lata zmagała się z chorobą Alzheimera, a lider Public Image Ltd pozostawał do samego końca jej opiekunem. Muzyk nawet nie ukrywa, że wciąż nie przeżył straty małżonki. W jednym z najnowszych wywiadów powiedział wprost, że wciąż znajduje się na etapie żałoby i trzyma urnę z prochami Nory blisko łóżka. By nieco oderwać myśli, John przygotowuje się do premiery nowego albumu swojej formacji - wydawnictwo, zatytułowane End of World, ujrzy światło dzienne już 11 sierpnia. Niestety, po drodze Lydon napotkał problemy, dotyczące, ponownie, jego życia prywatnego...

Sex Pistols – 5 ciekawostek o albumie "Never Mind the Bollocks, Here’s the Sex Pistols" | Jak dziś rockuje?

John Lydon zmaga się z prześladowczynią

W ramach promocji nadchodzącego wydawnictwa, John udzielił wywiadu dla "Uncut". Muzyk został zapytany m.in. o to, jakie właściwie ma znaczenie utwór, zatytułowany Walls, który znalazł się na płycie. Lydon zaprezentował bardzo zaskakujące wyjaśnienie - John powiedział, że każdy z nas potrzebuje w swoim życiu barier, a on sam właśnie na własnej skórze doświadcza ich naruszenia. Okazuje się, że lider Public Image Ltd ma... prześladowczynię! W dalszych słowach artysta wyjaśnił, że napastuje go pewna, około 50-letnia kobieta, która nocami wchodzi na teren jego podwórka i krąży po okolicy, w której mieszka. Tym bardziej przerażający jest fakt, iż ta twierdzi, że jest... córką Lydona!

W tej chwili walczę z prześladowczynią, która nocami wkrada się na moje podwórko, biega po okolicy i twierdzi, że jest moją córką. A ona ma około 50 lat. To ten obojętny egoizm jest naprawdę denerwujący. W przeszłości miałem prześladowców, ale w tym przypadku staje się to po prostu zbyt irracjonalny i ma potencjał na coś znacznie poważniejszego, więc musiałem to zgłosić. Nie lubię wpędzać ludzi w kłopoty, ale to powoduje u mnie stres. To sprawia, że ​​tracę nerwy - wyjaśnił swoją sytuację Lydon.