Jaka piosenka uratowałaby Cię przed Vecną? Już teraz sprawdź personalizowaną playlistę od Spotify

i

Autor: Materiały prasowe - Netflix Stranger Things, Spotify, Upside Down Playlist

Jaka piosenka uratowałaby Cię przed Vecną? Już teraz sprawdź personalizowaną playlistę od Spotify

2022-07-01 13:12

W piątek 1 lipca w serwisie Netflix zadebiutowała wyczekiwana, druga część czwartego sezonu bijącego rekordy popularności serialu “Stranger Things”. Okazuje się, że nowe odcinki, to nie jedyna niespodzianka, jaka czekała na fanów serii tego dnia! Platforma Spotify postanowiła zaangażować się w panującą obecnie modę i dała swoim użytkownikom możliwość, by Ci przekonali się, jaka muzyka uratowałaby ich od Vecny! Jak sprawdzić swoją playlistę?

Serial Stranger Things zdecydowanie jest jednym z najpopularniejszych formatów serwisu Netflix. Pod koniec maja, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, która skutecznie utrudniła kręcenie, na platformie zadebiutowała pierwsza część czwartego sezonu serii. Produkcja od razu biła rekordy popularności, mocno wpłynęła także na światowy rynek muzyczny. Ważnym elementem fabuły został utwór Running Up That Hill (A Deal With God) Kate Bush, który powrócił na listy przebojów 37 lat po premierze i został najczęściej odtwarzaną piosenką na Spotify. Teraz platforma zdecydowała się zaangażować w promocję drugiej części najnowszego sezonu Stranger Things.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

A Ciebie jaka piosenka uratowałaby Ciebie przed Vecną? Spotify pozwoli Ci to sprawdzić!

Dokładnie w piątek 1 lipca swoją premierę miała druga część czwartego sezonu serialu. Właśnie tego dnia platforma Spotify postanowiła uruchomić nową funkcję - każdy użytkownik może wygenerować swoją własną playlistę i sprawdzić, która piosenka uratowałaby go przed Vecną i jakie numery należą do jego świata Upside Down.

Jak wygenerować “Upside Down Playlist”?

  • Upewnij się, że twoja aplikacja jest aktualna
  • Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę hasło “upside down playlist”...
  • … lub wejdź z poziomu smartfona w ten link - https://spotify.com/upsidedownplaylist 
  • Dodaj playlistę do biblioteki
  • Gotowe!
Sonda
Masz już za sobą seans nowych odcinków "Stranger Things"?