Jagoda Kret - po 8 latach od występu w The Voice Of Poland, wokalistka przygotowała debiutancki album

i

Autor: Materiały prasowe

Jagoda Kret - po 8 latach od występu w The Voice Of Poland, wokalistka przygotowała debiutancki album

2021-08-31 14:16

Po 8 latach od III edycji The Voice of Poland, Jagoda, finalistka tej właśnie edycji, nagrała debiutancki album. Kilka dni temu wypuściła swój debiutancki singiel - Błogostan.

„Błogostan” to opowieść o wolności umysłu, o pogodzeniu i zaufaniu, o odwadze do wyzwolenia się z własnych ograniczeń i dopuszczeniu do głosu uśpionych pragnień i potrzeb. Błogostan to również dostrzeganie w pozornie małych rzeczach wielkiej wartości, to pełna świadomość i zachwyt nad panującą chwilą.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Jagoda Kret to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów charakteryzująca się nietuzinkowa barwa głosu. Finalistka III edycji The Voice of Poland.. Jej muzyka to zbiór bluesowo-rockowych brzmień z elementami amerykańskiego folku. W 2018 roku na platformie YT artystka zaprezentowała swoje pierwsze autorskie kompozycje, tj. 5 kroków, Będziemy rozmawiać o miłości i A Ty Bądź, w formie Live Session.

W 2019 roku artystka wystąpiła na wielu festiwalowych scenach w Polsce, m.in. na Spring Break’u, Fest Festiwalu, na 56. KFPP w Opolu w konkursie „Debiuty” oraz w Jarocinie w ramach konkursu „Jarocińskie Rytmy Młodych”

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć