Jackass 4 - TRAILER nowej odsłony już w sieci! Jest ostro

i

Autor: screen: https://youtu.be/NGuyzVLovlc

Jackass 4 - TRAILER nowej odsłony już w sieci! Jest ostro

2021-07-21 12:08

Ekstremalne wygłupy ekipy Jackass, przeszły do historii jako coś, co zapoczątkowało obecnie znane pranki. Teraz szalona ekipa wraca i to z kolejnym filmem pełnometrażowym! Właśnie opublikowano trailer nowej produkcji szalonej ekipy.

O ekipie Jackass powiedziano już wiele, a obecnie można stwierdzić, że szalona ekipa skaterów była prekursorami pranków. Na koncie dwa sezony głośnego programu na MTV, poboczne serie jak 'Viva La Bam', trzy pełnometrażowe filmy i kariery, które różnie się rozwinęły, jednak wielu z członków szalonej ekipy nadal zostaje w świadomości odbiorców. Widać ta rozpoznawalność nie maleje, ponieważ pojawi się czwarty film z serii Jackass!

Wywiadówka - Zacier

Jackass 4 - TRAILER nowego filmu

Czeka nas kilka zmian, ponieważ w filmie nie pojawi się już Bam Margera, który jest skonfliktowany z resztą ekipy. Panowie podkreślają też, że będzie to ostatni film z serii, bo z drugiej też strony, ileż można robić sobie krzywdę? Zobaczcie zwiastun:

Premiera filmu 'Jackass 4' odbędzie się 22 października 2021, nie wiadomo czy film będzie dystrybuowany w polskich kinach, czy raczej lepiej nastawić się na streaming. Jedno jest pewne, będzie to raczej ostatnia okazja by spotkać się z ekipą świrów z MTV.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów