Jack White zagra u Martina Scorsese! Nie będzie jedynym muzykiem na planie!

i

Autor: Jason Kempin/Getty AFP/East News Jack White pojawi się u boku Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro

Jack White zagra u Martina Scorsese! Nie będzie jedynym muzykiem na planie!

2022-11-10 15:02

Jack White dał się poznać jako jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych muzyków, a przede wszystkim uznany gitarzysta. Muzyka to jednak nie jedyna pasja artysty! Od lat spełnia się on także jako aktor, często pojawiając się w produkcjach filmowych. Przed Whitem jednak zupełnie nowe wyzwanie, gdyż zagra on u samego Martina Scorsese!

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego filmu Martina Scorsese. Uznany reżyser, jeden z najsłynniejszych twórców kina kryminalnego, laureat Oscara za Infiltrację, przymierza się do wydania produkcji, zatytułowanej Killers of the Flower Moon. Główne role zagrają w niej stali współpracownicy słynnego filmowa, czyli Leonardo DiCaprio Robert De Niro. Fabuła Killers of the Flower Moon, która została oparta na książce autorstwa Davida Granna pod tym samym tytułem, przedstawi wydarzenia z lat 20. XX wieku. To wtedy doszło do tajemniczej serii zabójstw członków plemienia Osagów po tym, gdy na zamieszkiwanym przez nich terenie odkryto złoża ropy naftowej. Szacuje się, że film będzie miał swoją premierę na festiwalu Cannes w przyszłym roku. 

Jack White zagra u Martina Scorsese!

Kilka dni temu ogłoszono, że do obsady dołączył Jack White. Uznany muzyk od lat znany jest jako pasjonat kina, ma także na swoim koncie kilka ról. Informację tę potwierdził kierownik ds. muzyki filmu, Randall Poster. Okazuje się, że w filmie pojawi się łącznie czterech muzyków, wiadomo, że zagrają w nim także artyści country, Jason Isbell i Sturgill SimpsonWiadomo także, że występujący w filmie muzycy odegrają nie muzyczne role.

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?