IRON & WINE powraca z retrospektywnym albumem podsumowującym jego karierę

i

Autor: Materiały prasowe IRON & WINE powraca z retrospektywnym albumem podsumowującym jego karierę

IRON & WINE powraca z retrospektywnym albumem podsumowującym jego karierę

2023-09-26 16:44

17 listopada ukaże się, nakładem wytwórni Sub Pop, nowe wydawnictwo Iron & Wine „Who Can See Forever”. Premierze płyty towarzyszy film o tym samym tytule. Nagrana przez reżysera Josha Sliffe'a w Haw River Ballroom w Saxapahaw w Karolinie Północnej ścieżka dźwiękowa zawiera dziewiętnaście piosenek z ponad dwudziestoletniej kariery wokalisty i songwritera Sama Beama.

Znajdując przez lata pomysłowe sposoby na ponowne odkrycie swojego katalogu „Who Can See Forever” oferuje nowe i świeże wersje piosenek Iron & Wine, w tym "The Trapeze Swinger", "Boy With a Coin" i "Naked As We Came". Początkowo pomyślany jako film koncertowy, obraz ewoluował w wizualny portret Beama podczas twórczego wybuchu, który przyniósł mu cztery nominacje do nagrody Grammy w ciągu czterech lat. Podobnie jak jego muzyka, film porusza uniwersalne tematy osobiste, ukazuje jak Beam radzi sobie ze swoim życiem osobistym i zawodowym jako artysta. Ścieżka dźwiękowa i film stanowią fascynujące spojrzenie na kulisy Iron & Wine.

Queens of the Stone Age - najlepsze numery rockowej formacji

„Who Can See Forever” został wyprodukowany przez Sama Beama i zarejestrowany przez jego wieloletniego inżyniera dźwięku Jelle’a Kuipera, zmiksowany przez Matta Ross-Spanga w Southern Grooves w Memphis i zmasterowany przez Richarda Dodda w Nashville.