Interpol na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie i kiedy pojawi się rockowa ikona?

i

Autor: AP/Associated Press/East News Interpol wystąpi w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

Interpol na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie i kiedy pojawi się rockowa ikona?

2023-06-05 22:11

Interpol na dwóch koncertach w Polsce już w czerwcu 2023! Słynny nowojorski zespół wystąpi w krakowskim Klubie Studio oraz w warszawskiej Stodole. Będą to pierwsze koncerty klubowe zespołu w naszym kraju!

Zaczynali jako jeden z kluczowych zespołów nowojorskiego rockowego odrodzenia z początków XXI wieku, a od ponad 20 lat pozostają w czołówce najważniejszych grup gitarowych na świecie. Dzięki takim utworom jak "Evil", "The Heinrich Maneuver", „Rest My Chemistry” czy "All the Rage Back Home" Interpol zbudował status rockowej ikony, z ponad 2 miliardami streamów w skali globalnej.

W ubiegłym roku ukazał się ich 7 album „The Other Side of Make-Believe”, a Paul Banks, Daniel Kessler i Sam Fogarino nigdy nie stracili poczucia sensu, ani wspólnego celu i są nadal świetnie działającym muzycznym organizmem. Przez lata próbowano przypisywać im łatki, jak alternatywa czy indie. Ale Interpol ich nie potrzebuje. To po prostu jedna z najbardziej charakterystycznych, konsekwentnych i wytrwałych rockowych grup XXI wieku.

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Interpol wystąpi w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 06.06.2023 - Kraków, Klub Studio
  • 07.06 - Warszawa, Stodoła
  • Bilety - Sprzedaż otwarta rozpocznie się we wtorek, 28 marca, o godzinie 10:00