Hollywoodzkie mieszkanie Ozzy’ego Osbourne’a do wynajęcia! Warte swojej ceny?

i

Autor: AP/Associated Press/East News Można wynająć mieszkanie małżeństwa Osbourne'ów

Hollywoodzkie mieszkanie Ozzy’ego Osbourne’a do wynajęcia! Warte swojej ceny?

2024-02-05 13:30

Już od około dwóch lat wiadome jest, że najbardziej rock and rollowe małżeństwo w historii, Sharon i Ozzy Osbourne, szykuje się do przeprowadzki do Wielkiej Brytanii. Cały proces ma się odbywać po czujnym okiem kamer, a następnie pokazany jako nowe reality show rodzinki. Póki co temat ucichł, ale wygląda na to, że coś się dzieje - para właśnie wystawiła na sprzedaż kolejną swoją posiadłość.

Pierwsze wieści o tym, że Sharon i Ozzy Osbourne szykują się do powrotu do Wielkiej Brytanii, pojawiły się na początku 2022 roku. Żona i menedżerka artysty potwierdziła je w marcu tego samego roku, a kolejno w wywiadzie dla "The Guardian" para podała konkretne powody swojej decyzji, wskazując niezwykle wysoką stawkę podatkową w Los Angeles a także strach przed masowymi strzelaninami, które w Stanach Zjednoczonych są prawdziwą plagą. Sharon dodawała następnie, że w okolicy rodzinnego Birmingham Ozzy będzie miał dużo lepsze warunki, by ćwiczyć nad swoją formą. Kolejno pojawił się wieści, iż cały proces przeprowadzki będzie się obywał pod czujnym okiem kamer, a następnie zostanie on pokazany jako nowy program typu reality rodzinki.

Lata mijają, a podany początkowo termin przeprowadzki, czyli luty 2023, nie doszedł do skutku. Jesienią ubiegłego roku rozmowie z Piersem Morganem w ramach programu "Talk TV" małżeństwo zdradziło, że wszystko to dlatego, że Ozzy zmagał się z kolejnymi problemami zdrowotnymi i chciał mieć przy sobie zaufanych lekarzy. Do przeprowadzki nadal nie doszło, jednak w grudniu 2023 roku pojawiły się pierwsze informacje, iż "Książę Ciemności" jest już ostatecznie gotowy na opuszczenie USA, a do powrotu do Birmingham dojdzie w najbliższych miesiącach.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Mieszkanie Osbourne'ów wystawione na sprzedaż!

Wygląda na to, że coś rzeczywiście jest na rzeczy. Jak informują zagraniczne portale, małżeństwo wystawiło do wynajęcia jedno ze swoich mieszkań w Los Angeles. Mowa o lokalu, położonym na dziesiątym piętrze budynku Sierra Towers, który znajduje się w zachodnim Hollywood, bardzo niedaleko słynnego Sunset Strip. Samo mieszkanie jest jednak stosunkowo niewielkie - składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni wraz z garderobą i tarasem, i dwóch łazienek, oferta obejmuje także udogodnienia w postaci całodobowej ochrony, parkingu, recepcji oraz miejsca do fitnessu, a także odkryty basen, łaźnię parową oraz dodatkowe miejsce do przechowywania.

Ile trzeba będzie zapłacić za przyjemność mieszkania w lokalu, którego właścicielem jest legenda heavy metalu? Miesięczny koszt wynajmu mieszkania to 9,5 tysiąca dolarów, czyli nieco ponad 38 tysięcy złotych. Obok znajduje się nieco większy lokal, już wynajmowany, którego właścicielami również są Osbourne'owie. Nie da się ukryć - całość wygląda naprawdę luksusowo! Zdjęcia są dostępne TU.