13 września odpalamy Eska ROCK Live! Pierwszą gwiazdą jest Happysad i zagrali dla was świetne numery

i

Autor: Materiały prasowe

Happysad w EskaROCK Live! Zespół zagrał swoje największe hity w nowych aranżacjach

2021-09-09 14:37

Koncerty wróciły na mapę Polski, co cieszy niesamowicie i nastraja do działania. Postanowiliśmy utrzymać ten klimat jak najdłużej i wystartowaliśmy z EskaROCK Live! Pierwszą gwiazdą, która u nas wystąpi jest zespół Happysad, którzy zagrali dla was największe hity i to w nowych aranżacjach!

Koncerty przez ostatni czas były mocno ograniczone, co dało się każdemu we znaki. W końcu możemy się cieszyć powrotem wydarzeń na żywo, a my postanowiliśmy trochę podkręcić. Startuje EskaROCK Live, co możecie uznać za cykl koncertów w naszym studiu. Jako pierwsza, zaprezentuje się grupa Happysad! Co ciekawie, zespół dobrał specjalny set, który zawiera największe hity zespołu, co nawiązuje do płyty 'Odrzutowce i kowery'

EskaROCK Live - Happysad: co zagrał zespół?

Jeżeli liczycie na największe szlagiery, to możecie być spokojni, ten koncert jest naszpikowany takimi rzeczami. Numery: 'Mów mi dobrze', 'Mgła na torach', 'Jak dawniej', 'Słoneczniki i konopie', 'Łydka' i wiele innych pojawiły się w nowych aranżacjach, które nawiązują do wydawnictwa 'Odrzutowce i kowery', które jest wyjątkowym 'the best of' na 20-lecie działalności zespołu. Zobaczcie zwiastun koncertu zespołu:

EskaROCK Live - zapowiedź koncertu Happysad

Premiera już 13 września na EskaROCK.pl.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny