Guns N' Roses zadebiutowali na żywo z Perhaps! Tak brzmi nowy kawałek w wersji live

i

Autor: Materiały prasowe - Katarina Benzova Nowy numer Guns N' Roses w wersji live!

Guns N' Roses zadebiutowali na żywo z "Perhaps"! Tak brzmi nowy kawałek w wersji live

2023-08-22 12:08

W piątek 18 sierpnia stało się to, na co czekali fani Guns N' Roses na całym świecie. Zespół wydał nowy numer, pierwszy od dwóch lat, czyli od premiery kawałków "Absurd" i "Hard Skool". Klimatyczna kompozycja spotkała się z powszechnym uznaniem - a jak wypada w wersji live? Gunsi zdążyli już zagrać "Perhaps" na żywo!

Fani Guns N' Roses już od 2016 roku, czyli od momentu, gdy po latach do składu powrócili Slash i Duff McKagan, czekają na nowy album zespołu. Apetyt wzrósł, gdy w 2021 roku formacja wydała single Absurd i Hard Skool, czyli nowe, oficjalne wersje studyjne demówek z czasów nagrań Chinese Democracy. Mijały kolejne miesiące, a wieści o płycie nie nadchodziły, aż do końcówki 2022 roku. To wtedy Slash zdradził w wywiadzie, że grupa zamierza pracować, właśnie nad kompozycjami-odrzutami, które powstały podczas prac nad ostatnim, jak dotąd, regularnym albumem Guns N' Roses. Wydawało się, że przełom nadszedł w czerwcu, gdy zespół przed koncertem w Izraelu zagrał niepublikowany dotąd oficjalny numer, znany fanom jako Perhaps. Liczono na premierę na dniach, na tę przyszło nam jednak czekać kilka tygodni. Kompozycja oficjalnie trafiła na platformy streamingowe w piątek 18 sierpnia. Spotkała się ona z przeważająco ciepłym przyjęciem ze strony fanów.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

"Perhaps" na żywo!

Jeszcze większa niespodzianka czekała na fanów, obecnych na odbywającym się 18 sierpnia, a więc w dniu premiery numeru, koncercie. Pokaz miał miejsce w Pittsburghu w ramach amerykańskiej części najnowszej trasy koncertowej i to właśnie na nim miał miejsce wyczekiwany już od czerwca debiut Perhaps na żywo! Jak Axl i spółka zaprezentowali się z nowością? Zobacz nagranie poniżej.