Gromy Rocka

i

Autor: Materiały prasowe

Koncerty 2024

Gromy Rocka - Muzyka i Sport w Poroninie. Wydarzenia dla fanów rocka, sportu i całych rodzin!

2024-06-18 14:44

Już w najbliższą sobotę 22 czerwca 2024 roku Poronin stanie się centrum sportu i muzyki podczas wyjątkowej imprezy "Gromy Rock'a", która odbędzie się w tym roku po raz pierwszy. Wydarzenie to przyciągnie nie tylko miłośników rocka, ale również pasjonatów sportowych zmagań i rodzin szukających rozrywki na świeżym powietrzu. Impreza pod patronatem Eski ROCK.

W ramach imprezy odbędzie się ogólnopolski turniej w siłowaniu na rękę o Puchar Wójta Gminy Poronin - "Poroniańsko Sarpacka". Zawody rozpoczną się o godzinie 09:00 na Scenie plenerowej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie. Zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje siły w rywalizacji, której stawką są medale, puchary oraz tytuł najsilniejszego zawodnika.

Zapisy i ważenie zawodników w dniu 21 czerwca, od godz. 16:00-20.00 oraz 22 czerwca od godz. 08.00-09.00 również na Scenie plenerowej przy Gminnym Ośrodku Kultury.

Impreza "Gromy Rocka" to jednak nie tylko sport. Punktem kulminacyjnym muzycznej części wydarzenia będzie wieczorny koncert zespołu 4 Szmery, który odbędzie się 22 czerwca o godzinie 20:00.

Gromy Rocka

i

Autor: Materiały prasowe

Zespół 4 Szmery to formacja znana z wykonywania energetycznych coverów legendarnego zespołu AC/DC, a także z własnych rockowych i rockandrollowych utworów. Ich występy są pełne dynamiki i pasji, przyciągając zarówno miłośników klasycznego rocka, jak i nowych fanów. Warto wspomnieć, że zespół zdobył uznanie na licznych festiwalach i koncertach w całej Polsce, zachwycając publiczność swoim muzycznym kunsztem.

Podczas imprezy nie zabraknie również atrakcji dla całej rodziny. Na miejscu odbędą się pokazy samochodów i motocykli, które przyciągną zarówno pasjonatów motoryzacji, jak i ciekawskich amatorów. Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę, w której będą dmuchańce, gokarty i inne atrakcje, zapewniając im mnóstwo zabawy i uśmiechu.

Gromy Rocka

i

Autor: Materiały prasowe

Dodatkowo, przez cały czas trwania imprezy będzie dostępna strefa gastronomiczna, gdzie będzie można skosztować pyszności z grilla oraz słodkości dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Poronina na "Gromy Rocka" - wydarzenie pełne emocji, sportowej rywalizacji i świetnej muzyki. To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas, ciesząc się wyjątkową atmosferą i dopingując najlepszych zawodników w kraju.

  • Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie
  • 22 czerwca 2024 r.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!