Gene Simmons przechwala się, z iloma kobietami spał w trakcie kariery. Tak podsumowuje pożegnalną trasę Kiss

i

Autor: Astrida / SplashNews.com/East News Z iloma kobietami spał Gene Simmons z Kiss?

Gene Simmons przechwala się, z iloma kobietami spał w trakcie kariery!

2023-08-24 9:02

Zespół Kiss wielkimi krokami zbliża się do zakończenia swojej, zapowiedzianej jako, pożegnalnej trasy koncertowej. Choć wszystko się jeszcze może zdarzyć i nikogo nie zdziwi, na przykład rezydencja grupy w Las Vegas, to jednak zbliża się koniec pewnej epoki. W swoim stylu postanowił ją podsumować Gene Simmons.

Choć zespół Kiss jest w trakcie swojej pożegnalnej trasy koncertowej już od kilku lat, to wszystko wskazuje na to, że tym razem naprawdę zamierza zejść ze światowych scen i zamknąć pewien rozdział w swojej historii. Przypomnijmy, że trwająca od 2019 roku "End of the Road World Tour" ma zamknąć się występami 1 i 2 grudnia w słynnym nowojorskim Madison Square Garden. Od miesięcy mówi się jednak o tym, iż wcale nie musi to oznaczać całkowitego końca Kiss - przed nami film o historii formacji, Gene Simmons nie ukrywa, że chętnie zagrałby jeszcze rezydencję w Las Vegas. Basista i menedżer wspominali także o tym, iż istnieje taka opcja, iż pod szyldem "Kiss" występować będą inni, młodsi muzycy, do których tylko od czasu do czasu dołączaliby członkowie oryginalnego składu.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Z iloma kobietami w trakcie kariery spał Gene Simmons?

Basista i współzałożyciel Kiss, Gene Simmons postanowił podsumować całą dotychczasową karierę i zbliżający się koniec koncertowania. Muzyk zrobił to jednak na swój własny, dość zastanawiający sposób. 

W wywiadzie dla magazynu "The Sun" muzyk został zapytany o to, na ile prawdziwe są plotki, jakoby w trakcie kariery spał z ponad pięcioma tysiącami kobiet. Artysta ze śmiechem potwierdził, że słyszał o liczbach, jakie padały, mówiąc przy okazji, iż potwierdza, iż są one zgodne z rzeczywistością. Wszystko to opatrzył wyjątkowo niewybrednym komentarzem. 

Dla mnie, szalonego heteroseksualnego mężczyzny, impreza oznaczałą dziewczyny. Byłem jak sęp, czekając na uboczu, aż wszyscy faceci się upiją. Ale najpiękniejsze dziewczyny się nie upijały, więc czekałem i wybierałem – jak to mówią Brytyjczycy – ptaki, które mi się podobały - powiedział Gene Simmons w wywiadzie.

Kiss - jak dobrze znasz legendę shock rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym roku Kiss zagrali w Polsce swój pierwszy koncert?