Foo Fighters zagrali dla pełnej sali i zaskoczyli coverem Radiohead. Na scenę wszedł nieoczekiwany gość

i

Autor: screen: https://youtu.be/t-6StBXMl58

Foo Fighters zagrali dla pełnej sali i zaskoczyli coverem Radiohead. Na scenę wszedł nieoczekiwany gość

2021-06-22 13:28

Foo Fighters wrócili na scenę i to na koncerty dla pełnych sal, co cieszy podwójnie. Na jednym z ostatnich występów, zespół wykonał numer 'Creep' z repertuaru Radiohead, a na scenie pojawił się wyjątkowy gość.

Foo Fighters wrócili na trasę koncertową, grając koncerty tylko dla zaszczepionych, dzięki czemu cały czas są pełne sale. Zespół ma w planach kolejne wydarzenia, jednak na ostatnim występie w Madison Square Garden, wykonano wyjątkowy cover grupy Radiohead i to ze specjalnym gościem.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Foo Fighters wrócili na scenę, zagrali cover Radiohead i to ze specjalnym gościem

Podczas koncertu zespołu w Madison Square Garden, zespół zagrał swoje najlepsze utwory, poruszając wszystkich zgromadzonych. Nie zabrakło też niespodzianek, a jedną z nich był cover numeru 'Creep' z repertuaru zespołu Radiohead. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zespół wykonał piosenkę z komikiem i aktorem, Dave'm Chappelle'm, który mocno wzbogacił interpretację numeru. Posłuchajcie sami:

Foo Fighters wkrótce wydają album, który będzie hołdem dla muzyki disco. Na albumie możemy spodziewać się coverów numerów grupy Bee Gees i nie tylko.

Sonda
Czy zgadzaasz się z oświadczeniem zespołu Kult?