Foo Fighters prezentują NAJDŁUŻSZY utwór w karierze! Sprawdź, jak brzmi 10-minutowy The Teacher!

i

Autor: Grant Pollard/Invision/AP/East News Nowy utwór od Foo Fighters z nadchodzącego "But Here We Are"!

Foo Fighters prezentują NAJDŁUŻSZY utwór w karierze! Sprawdź, jak brzmi 10-minutowy "The Teacher"!

2023-05-30 15:15

Wydawało się, że na chwilę przed premierą albumu Panowie z Foo Fighters otulą się zasłoną tajemnicy i nie zaprezentują już żadnego numeru? Nic bardziej mylnego! We wtorek 30 maja, bez wcześniejszej zapowiedzi, grupa podzieliła się ze światem utworem "The Teacher"! Jest on o tyle ciekawy, że trwa ponad dziesięć minut!

Zespół Foo Fighters powrócił na dobre. Już dosłownie za kilka dni światło dzienne ujrzy wyczekiwany album But Here We Are, pierwszy od dnia śmierci Taylora Hawkinsa i pierwszy od czasów The Colour and the Shape, na którym na bębnach zagrał Dave Grohl. Grupa zdecydowała się nie robić wokół wydawnictwa tajemnicy i w ciągu zaledwie miesiące podzieliła się z fanami, teraz już pięcioma, utworami: Rescued, Under You, Show Me How, nie wydanym w wersji studyjnej, ale zagranym na żywo Nothing At All i najnowszym The Teacher. To własnie ta kompozycja będzie tą, która z pewnością zapisze się w historii zespołu, a to ze względu na swój czas trwania...

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

10-minutowy utwór od Foo Fighters!

Wydany we wtorek 30 maja utwór trwa ponad dziesięć minut! Zespół opublikował także charakterystyczne wideo do najnowszego kawałka. Kompozycja została umieszczona na trackliście nadchodzącego But Here We Are jako ostatnia i wyróżnia się nie tylko swoim stylem, ale także faktem, iż zdaje się być podzielona niejako na dwie części! Jak prezentuje się najnowsza propozycja od Foo Fighters? Sprawdź poniżej! Przypominamy, że już w ten piątek, 2 czerwca, dostępny do odsłuchu będzie cały album But Here We Are!