Film o KISS wyreżyseruje ten sam gość co 'Piratów z Karaibów'

i

Autor: screen: https://youtu.be/LMcDg2HwOnM

Film o KISS wyreżyseruje ten sam gość co 'Piratów z Karaibów'

2021-06-25 9:36

Muzyczne filmy biograficzne powstają coraz częściej, a drogę do ich kręcenia otworzył film 'Bohemian Rhapsody', który okazał się komercyjnym hitem. Po filmie 'The Dirt', który opowiadał historię Mötley Crüe, Netflix postanowił wyprodukować biograficzny film o KISS! Teraz już wiemy, że reżyserią zajmie się ten sam gość, który reżyserował 'Piratów z Karaibów'.

Po premierze i sukcesie filmu 'Bohemian Rhapsody', otworzyły się drzwi dla biografii zespołów i co chwilę słyszymy o tym, że są plany na realizację filmu na temat danej grupy. Tym razem pojawiły się potwierdzone informacje, że powstanie film fabularny na temat grupy KISS! Jak donosił portal 'Deadline' film ma nosić tytuł 'Shout It Out Loud', a reżyserem ma zostać Joachim Rønning, a scenariuszem zajmie się Ole Sanders. W końcu informacje potwierdził sam Paul Stanley!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Paul Stanley potwierdza twórców filmu o KISS i zdradza pierwsze szczegóły produkcyjne filmu

Jak zdradził Stanley:

Jeszcze nie ruszył casting, ale zacząłem przeglądać kandydatury aktorów, którzy są w odpowiednim wieku, bo kiedy pytasz się kogoś „kto powinien ciebie zagrać” odpowiadają „powinien to być Brad Pitt” albo ktoś inny. Ale wtedy mówisz: „Ale przecież oni mają po 50-60 lat, a mają grać 20-latków”. Musimy więc przyjrzeć się innej grupie aktorów. Zaznajamiam się więc z aktorami, ale ostateczną decyzję zostawię ludziom od castingu.

Żadne inne szczegóły nie są jeszcze znane, pozostaje tylko cierpliwie czekać.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]