Metallica opublikowała fragment legendarnego koncertu z Rosji. Tak zespół świętuje 30-lecie 'Black Albumu'

i

Autor: screen: https://youtu.be/b8Yi1wFzKsE

Metallica opublikowała fragment legendarnego koncertu z Rosji. Tak zespół świętuje 30-lecie 'Black Albumu'

2021-06-25 9:11

Metallica świętuje 30-lecie kultowego czarnego albumu specjalną reedycją oraz albumem 'The Metallica Blacklist', na którym znajdą się aż 53 covery utworów z 'Black Albumu' w zaskakujących wydaniach. Do sieci trafił także singiel 'Enter Sandman', który zawiera zremasterowaną wersję numeru oraz wyjątkowe demo! Jakby tego było mało, zespół wspomniał legendarny występ w Rosji!

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Remaster czarnego albumu promują natomiast 'Enter Sandman (Remastered)', 'Enter Sandman (Live at Tushin Airfield)' oraz 'Enter Sandman (July 12th, 1990 Demo)'! To jednak nie koniec niespodzianek, bo zespół podzielił się fragmentem koncertu z Rosji, który przez wielu fanów uznawany jest za legendarny.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Metallica wspomina legendarny koncert z Rosji. W sieci pojawił się fragment

Fragment z Rosji to zapowiedź bogatej reedycji 'Black Albumu', która pojawi się w kilku wersjach i oczywiście opcja w ogromnym boxie jest najciekawsza i najbardziej obszerna. Wśród specjalnych materiałów pojawią się koncertówki i jedną z nich podzielił się właśnie zespół. Jest to wykonanie 'Enter Sandman' z Moskwy, a warto podkreślić, że występy grupy w Rosji, są uznawane przez wielu fanów za kultowe. Posłuchajcie, jak wtedy brzmiała Metallica:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]