Enter Shikari zagra w Polsce! Formacja na jesieni zawita do Warszawy!

i

Autor: Materiały prasowe Enter Shikari w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Enter Shikari zagra w Polsce! Jesień w Warszawie pod znakiem najlepszych brzmień!

2023-11-02 11:18

Cieszący się od 20 lat niesłabnącą popularnością i słynący z porywających koncertów zespół Enter Shikari wystąpi w Warszawie! Koncert odbędzie się już w listopadzie w Warszawie!

Słowo “shikari” w języku hindi oznacza “łowcę”. I taka też jest natura brytyjskiej grupy, która nieustannie poluje w swojej twórczości za nowymi brzmieniami, lawirując stylistycznie pomiędzy post-hardcorem, alternatywnym rockiem i trancecorem, z czasem zapuszczając się też na przyjaźniejsze radiu terytoria electro-popowe, grime’owe czy dance-rockowe. Ciągle potrafią zaskoczyć, dzięki czemu ich dobra passa trwa już nieprzerwanie od 7 albumów, a każdy z nich wydali i wypromowali samodzielnie, poprzez własny label Ambush Reality. Od kiedy zawiązali się w 2003 roku, zagrali już ponad 3000 koncertów: od klubów po areny, festiwale, a także supporty przed The Prodigy, Linkin Park oraz 30 Seconds to Mars. Zdobyli też liczne nagrody i wygrali plebiscyty różnych magazynów muzycznych, w tym niejednokrotnie za najlepszy zespół koncertowy. Sukces zespołu zaczął się od pokrytej złotem debiutanckiej płyty “Take to the Skies” (2007), i trwa dalej za sprawą wydanego w kwietniu 2023 albumu “A Kiss for the Whole World”, który trafił na 1. miejsce brytyjskiej listy sprzedaży.

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

Enter Shikari w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Występ zespołu z tak świetną renomą koncertową to wydarzenie nie do przegapienia. Enter Shikari wystąpią w warszawskiej Progresji 2 listopada 2023 roku. Bilety w cenie 119 zł trafiły do ogólnej sprzedaży już 30 czerwca o godzinie 11:00 na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach.