Elvis - zwiastun filmu o kultowym muzyku trafił do sieci. W jednej z ról, Tom Hanks

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=wBDLRvjHVOY

Elvis - zwiastun filmu o kultowym muzyku trafił do sieci. W jednej z ról, Tom Hanks [WIDEO]

2022-02-21 10:20

Postać Elvisa Presleya jest tak ikoniczna i monumentalna, że ciężko opisać jego barwne życie i karierę w jednym filmie. Twórcy filmu 'Elvis', postanowili jednak udowodnić, że wszystko jest możliwe i do sieci trafił właśnie pełny trailer filmu, w którym możemy zobaczyć Toma Hanksa.

Historia Elvisa Presleya była podejmowana kilka razy w różnych filmach, jednak zawsze pozostawał niedosyt, ponieważ ciężko jest opowiedzieć historię artysty w jednej produkcji. Wytwórnia Warner Bros postanowiła podjąć się tego zadania, zapowiadając już jakiś czas temu fabularyzowaną historię Elvisa. Pierwotnie film miał się ukazać w listopadzie 2021 roku, jednak teraz już wiemy, że premiera została przesunięta na 24 czerwca 2022 roku. Na szczęście, do sieci trafił krótki trailer produkcji, który podgrzewał atmosferę, a teraz mamy pełną zapowiedź. Co zobaczymy w filmie?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Elvis - zwiastun filmu o kultowym muzyku trafił do sieci. W jednej z ról, Tom Hanks

W obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Austin Butler, Tom Hanks, Olivia DeJonge, Dacre Montgomery, Luke Bracey czy Kodi Smit-McPhee. W zasadzie, angaż Toma Hanksa najbardziej elektryzuje fanów Elvisa. Słynna aktor ma podobno wcielić się w postać menadżera artysty, zobaczcie, jak wygląda zwiastun filmu o Królu Rock and Rolla:

Premiera filmu została zaplanowana na 24 czerwca 2022.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]