Eddie Vedder niespodziewanie zaśpiewał z The Who. Wykonał klasyk z albumu Quadrophenia WIDEO

i

Autor: Invision/Invision/East News

Wiadomości

Eddie Vedder niespodziewanie zaśpiewał z The Who. Wykonał klasyk z albumu "Quadrophenia" WIDEO

Eddie Vedder, ku uciesze publiczności, dołączył na scenie do formacji The Who w trakcie koncertu w Royal Albert Hall w Londynie. Wokalista Pearl Jam zaśpiewał utwór "The Punk and the Godfather".

Eddie Vedder w duecie z The Who

Legendarna formacja The Who wystąpiła 20 marca w słynnym Royal Albert Hall w Londynie w ramach charytatywnego wydarzenia Teenage Cancer Trust. W pewnym momencie na scenie do muzyków dołączył Eddie Vedder, wokalista Pearl Jam. Zaśpiewał on utwór "The Punk and the Godfather" pochodzący z albumu "Quadrophenia" (1973). Publiczność zgromadzona była z jednej strony zaskoczona, z drugiej: bardzo zadowolona z takiego gościnnego występu.

Eska Rock: Muzycy, którzy zmienili modę. Ich fanów rozpoznaje się do dziś po stylu

Z zapisem tego wykonania możecie zapoznać się poniżej: 

To, rzecz jasna, nie było pierwsze wykonanie na żywo tego utworu przez Veddera. W przeszłości wokalista Pearl Jam dołączył do The Who m.in. w 2019 roku w trakcie koncertu na stadionie Wembley w Londynie. 

Muzycy niebawem jeszcze raz się spotkają. 24 marca, w ramach wspomnianego Teenage Cancer Trust, odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie Royal Albert Hall zobaczymy m.in. muzyków The Who, Rogera Daltrey'a i Pete'a Townshenda, Veddera czy Roberta Planta. 

Oto najciekawsze premiery płytowe w kwietniu 2024: