Ed Sheeran wyprzedaje koncert w Gdańsku i ogłasza kolejny! Szczegóły drugiego występu artysty w Polsce w 2024 roku!

i

Autor: NDZ/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News Ed Sheeran ogłasza drugi koncert w Polsce w 2024 roku!

Ed Sheeran wyprzedaje koncert w Gdańsku i ogłasza kolejny! Szczegóły drugiego występu artysty w Polsce w 2024 roku!

2023-10-30 11:13

Koncert Eda Sheerana w Polsat Plus Arena w Gdańsku wyprzedany! Artysta ogłasza dodatkową datę koncertu w Polsce. Muzyk wystąpi w sobotę 13 lipca 2024 roku!

Artysta światowego formatu, Ed Sheeran, ogłasza dobrą nowinę dla swoich polskich fanów! Koncert zaplanowany na 12 lipca w Polsat Plus Arena w Gdańsku został wyprzedany, co jest potwierdzeniem ogromnego zainteresowania jego muzyką i niezwykłymi występami na żywo.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Ed Sheeran na drugim koncercie w Polsce!

Jednak, aby umożliwić jeszcze większej liczbie fanów uczestnictwo w tym muzycznym wydarzeniu, Ed Sheeran zdecydował się na dodatkowy występ! Druga data koncertu została ustalona na sobotę, 13 lipca 2024 roku i będzie to kolejna okazja, by doświadczyć niezapomnianego występu jednego z największych artystów współczesnej muzyki.

Bilety na sobotni koncert 13 lipca, będą dostępne w sprzedaży w czwartek 2 listopada o godzinie 11:00, za pośrednictwem eventim.pl. To doskonała okazja dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów na pierwszy występ. Zespół Eda Sheerana gwarantuje, że obie noce będą pełne emocji, hitów i niezapomnianych chwil.

  • Ed Sheeran '+-=÷x' Tour
  • Data: Piątek, 12.07.2024 SOLD OUT!
  • Dodatkowa data: Sobota, 13.07.2024
  • Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk
  • Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.
  • Gość specjalny: Calum Scott